Programátor webových riešení (PHP)

PLATISE s.r.o.

Miesto práce
PLATISE s.r.o., Dunajská 15, 81108 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KOHO HĽADÁME / POPIS PRÁCE:
Pre firmu Platise založenú a riadenú švajčiarskou skupinou MrLens Holding AG hľadáme skúseného programátora pre e­commerce webové riešenia založené na jazyku PHP.

Náš budúci kolega by mal mať skúsenosti s programovaním pre web v menšom či väčšom tíme, schopnosť vidieť veci ako celok a schopnosť hľadať riešenia na vzniknuté výzvy. Dennou náplňou práce bude kódovanie nových vecí, ako aj refactoring a bug-fixing. Všetko v spolupráci s front-end developermi. Boli by sme radi, ak:
- máš zvládnuté objektovo orientované programovanie v PHP s architektúrou MVC
- veľkou výhodou je ak sa kamarátiš s MySQL/MariaDB databázami, vieš optimalizovať queries a prípadne navrhnúť dátový model tak, aby bol čo najviac efektívny
- poznáš moderné frameworky ako napr. Laravel ale nebojíš sa ‚zašpiniť si ruky‘ starším kódom, ktorý potrebuje upratať
- sú ti známe princípy programovania CMS / e­commerce pre viacero obchodov (multitenancy) a v multi-jazyčnom prostredí
- zvládaš integráciu systémov cez import a export dát v rôznych formátoch (CSV, XML, REST API a pod.)
- vieš ako verziovať kód v repozitároch SVN alebo git, dokážeš kódovať v tíme a nie len ako jednotlivec
- ako bonus by bolo skvelé ak vieš administrovať linuxový webový server, nie je to však podmienkou

ČO PONÚKAME:
- prácu v stabilnej spoločnosti v stredne veľkom kolektíve
- možnosť pracovať ako zamestnanec alebo živnostník, podľa vlastnej preferencie
- finančné ohodnotenie primerané tvojim zručnostiam a skúsenostiam s možnosťou medziročného nárastu podľa kvality práce
- dopravne dostupná kancelária v centre Bratislavy (Dunajská ulica) s dostatkom služieb a stravovacích možností v okolí
- neformálna atmosféra
- občasné firemné výlety – napr. ochutnávky vín v Rakúsku, prehliadka Viedne a pod.
- možnosť navštevovať lekcie nemeckého jazyka priamo vo firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou. Nepožadujeme vysokú školu, v našej firme programujú informatici, ale aj psychológ či kameraman – dôležité sú schopnosti a nadšenie pre svoju prácu. Požadujeme adekvátne skúsenosti
Tvoja znalosť angličtiny musí byť dostatočná na čítanie/písanie dokumentácie a konverzáciu o tvojej práci so zahraničnými kolegami.

Platise .s.r.o was established in 2013 as a competence centre with the purpose of management and e-shop enlargements of Mrlens group. E-shops we take care of sell contact lenses, cosmetics, perfumes and related products and all that primary on swiss market.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1464514  Dátum zverejnenia: 8.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou