Výkonná tajomníčka / výkonný tajomník Platformy mimovládnych rozvojových organizácií

Platforma rozvojových organizácií - Ambrela

Miesto práce
Miletičova 7, 821 08 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2015
1150 - 1250 EUR/mesiac, v závislosti od aktuálnych projektových možností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie organizácie, zodpovednosť za personálny, finančný a projektový manažment organizácie a za štatutárne záležitosti súvisiace s činnosťou združenia. Aktívne presadzovanie zlepšovania fungovania systému rozvojovej spolupráce v SR vo vzťahu k vláde a parlamentu a prezentácia oficiálnych stanovísk Platformy na verejnosti. Podieľanie sa na vytváraní vízie a stratégie organizácie. Podieľanie sa na príprave a implementácii aktuálnych projektov organizácie a rozvoj nových fundraisingových aktivít. Zodpovednosť za výkonnú časť – zabezpečovanie realizácie plánu činností v súlade s úlohami schválenými Členskou schôdzou Platformy MVRO, Predsedníctvom Platformy MVRO a v rámci implementácie aktuálnych projektov.

Motivačný list spolu so svojim životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, ako aj 2 referencie zašlite elektronicky na adresu [email protected] alebo poštou na nižšie uvedenú adresu do 30.04.2015.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Google Analytics - Základy
WordPress - Základy

Počet rokov praxe

2

- dobrý prehľad v problematike rozvojovej spolupráce, humanitárnej pomoci a globálneho vzdelávania v SR, praktické skúsenosti v odbore výhodou
- koordinačné a manažérske schopnosti a zručnosti - predošlé skúsenosti s manažérskou pozíciou, vedením tímu a projektovým manažmentom podmienkou (minimálne 2 roky)
- komunikačné zručnosti – schopnosť rozvíjať partnerské vzťahy medzi členskými organizáciami PMVRO a obhajovať ich záujmy na národnej i medzinárodnej úrovni ako aj vytvárať nové vzťahy medzi partnermi, schopnosť komunikovať s orgánmi štátnej správy a médiami
- silný zmysel pre tímovú prácu
- systematické a štruktúrované myslenie s kvalitným písomným prejavom
- schopnosť rýchlo sa učiť a ochota rozvíjať sa po odbornej stránke
- osobná motivácia pre prácu v mimovládnom sektore
- plynulá komunikácia v anglickom jazyku - aj písomná forma, ďalšie cudzie jazyky sú výhodou

Platforma rozvojových organizácií – Ambrela je strešnou organizáciou 29 rozvojových, prevažne mimovládnych organizácií na Slovensku (18 riadnych členov a 11 pozorovateľov), ktoré sa venujú rozvojovej spolupráci, humanitárnej pomoci, globálnemu rozvojovému vzdelávaniu a/alebo trvalo udržateľnému rozvoju, a to doma alebo v zahraničí. Ambrela zastupuje ich spoločné záujmy na domácej pôde i v zahraničí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2057896  Dátum zverejnenia: 30.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1150 - 1250 EUR/mesiac, v závislosti od aktuálnych projektových možností