Obchodný zástupca

PLATAN, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
december - január
Mzdové podmienky (brutto)
Plat formou provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizovanie osobných stretnutí so zákazníkmi v regióne jemu zverenom s cieľom rozvoja vzťahov so zákazníkmi / navštevovanie zákazníkov,
- aktívne vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov,
- podpora predaja v danom regióne

- flexibilný pracovný čas
- možnosť vykonávanie aj popri inej práci

Životopisy s dátumom narodenia, tel. kontaktom,, skúsenosťami/projektami/referenciami a aktuálnou fotkou zasielajte na [email protected]

Vybraných záujemcov budeme na základe zaslaného životopisu kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Predchádzajúca obchodná prax alebo skúsenosť s komunikáciou so zákazníkmi
- Orientácia na výsledok
- Práca s PC min. na základnej úrovni (email, dopisovanie údajov/reportov v MS Excel)
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Schopnosť rýchlo reagovať na podnety zákazníkov
- Príjemné vystupovanie

Spoločnosť Platan s.r.o. je rodinná firma pôsobiaca na trhu 29 rokov, ktorá dlhodobo prevádzkuje predajne Farby-Laky v Komárne a Kolárove.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1935374  Dátum zverejnenia: 21.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat formou provízie z predaja