Inžinier kvality

PLASTIFLEX Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Michalská 22, okres Kežmarok
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné zodpovednosti:
- Koordinácia činností v oblasti metrológie a štatistiky a inšpekcie kvality
- Aktívna podpora pridelených pracovísk pri riešení problémov s kvalitou hotových výrobkov/komponentov/surovín
- Vykonávanie činností v súvislosti so schvaľovaním nových výrobkov a referenčných vzoriek
- Komunikácia s dodávateľmi vo vzťahu ku kvalite dodávaných výrobkov
- Organizácia stretnutí multifunkčných tímov za účelom hľadania koreňových príčin problémov interného a externého charakteru v oblasti kvality a a sledovanie stavu nápravných opatrení
- Správna aplikácia požiadaviek na SMK podľa noriem radu ISO 9001 a sledovanie ich dodržiavania v organizácii
- Aktívna účasť na stretnutiach na pridelených pracoviskách (8D, QRQC, 5S, TMP a pod.)

Činnosti:
- Vyhotovuje dokumentáciu kvality výrobkov
- Pripravuje dokumentáciu a vzorky nezhodných výrobkov pre výrobu
- Sleduje stav meradiel a zabezpečuje ich kalibráciu a ostatné činnosti týkajúce sa riadenia prístrojov na meranie a monitorovanie
- Spracúva dokumentáciu potrebnú na schvaľovanie referenčných vzoriek nových, resp. modifikovaných výrobkov a ich archiváciu
- Vykonáva školenie inšpektorov kvality a poprípade aj operátorov týkajúce sa nových výrobkov a procesov, vykonáva vstupné školenie pracovníkov v oblasti kvality
- Zúčastňuje sa pri rozhodovaní o štandardizácii a akceptovateľnosti dielov vo výrobe
- Eviduje a riadi diely v inšpekčnom sklade
- Spolupracuje pri plánovaní a vykonávaní interných a externých auditov, spolupracuje pri spracovaní návrhu nápravných opatrení
- Zabezpečuje kontrolu plnenia nápravných opatrení z interných a externých auditov
- Spolu s multifunkčným tímom analyzuje prijaté reklamácie
- Objektívne, úplné, vecné a periodické informovanie manažéra kvality a generálneho manažéra o aktuálnom stave kvality výrobkov
- Dáva návrhy na zvyšovanie efektivity a produktivity jeho multifunkčného tímu v oblasti kvality

13. plat, balík benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Ovládanie PC/Windows, Word, Excel - úroveň mierne pokročilý
- Znalosť SMK
- Znalosť nástrojov riadenia kvality
- Základná znalosť z oblasti spracovania plastov výhodou
- Znalosť štatistických metód

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových hadíc. Spoločnosť PLASTIFLEX Slovakia, spol. s r.o. (PSK), patrí do skupiny PLASTIFLEX, ktorá sa špecializuje na výrobu plastových hadíc procesom extrúzie plastových granúl. Sídlo a zároveň centrála skupiny je situovaná v Belgicku. Na Slovensku vznikla spoločnosť PLASTIFLEX Slovakia. V súčasnosti v Kežmarku pracuje viac ako 220 zamestnancov. Portfólio spoločnosti sa skladá z piatich základných výrobkových štruktúr. Prvú a zároveň najvýznamnejšiu skupinu tvoria špirálové hadice pre domáce a priemyselné vysávače. Druhou skupinou sú hadice pre bazénovú techniku. Ďalej je to skupina vyfukovaných hadích pre bielu techniku, najmä práčky a sušičky. Samostatný segment sú priemyselné PVC alebo PU hadice vystužované drôtom, na priemyselné využitie. Piaty a najnovší segment zahŕňa hadice pre medicínske odvetvie. Na Slovensku sa vyrábajú štyri z produktových radov, teda okrem výroby zdravotníckych hadíc.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3032418  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou