Pilot mixáže

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
asap
1 523 EUR/mesiac• Mzda pozostáva zo základnej mzdy vo výške 1223 € + mesačné bonusy do výšky max. 300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi vaše úlohy budú patriť hlavne:
• Vyskladňovanie lakovacích materiálov zo skladových pozícií na základe FIFO princípu.
• Pripravuje lakovacie materiály pre robotickú aplikáciu podľa technických listov
zadefinovaných dodávateľmi materiálov.
• Zabezpečuje potrebné množstvá lakovacích materiálov v cirkulačných systémov podľa
výrobného plánu.
• Nastavuje, kontroluje a zaznamenáva procesné, aplikačné a technologické parametre
podľa platných dokumentov.
• Vykonáva kontrolu parametrov farieb v cirkulačných systémov, prečisťovanie
cirkulačných systémov, výmena filtrov v cirkulačnom vedení.
• Robí kontrolu zariadení s cieľom identifikovať nezhody na výrobných zariadenia ,ktoré
následne dokomunikuje na údržbu prípadne na nadriadených.
• Všetky činnosti vykonáva v súlade s platnými pracovnými inštrukciami.
• Zabezpečuje prípravu novej šarže na kontrolu zhody s požiadavkami zákazníka.
• Zabezpečuje modifikáciu farieb tónovacimi prísadami v prípade odchýlky farebného
tónu.
• Vykonáva autonómnu preventívnu údržbu zariadení podľa plánu preventívnej údržby
Level 1
• Pravidelne kontroluje a zaznamenáva parametre prostredia ( teplota ,vlhkosť ,atď.).
• Spolupracuje s interným dodávateľom a interným zákazníkom ( paint expertmi,
údržbou, technikom lakovne, koordinátorom nakládky a polishingu, s animátormi
procesu, pilotmi, operátormi kvality a logistiky atď.) s cieľom splniť výrobné potreby.
• Udržiava poriadok a čistotu na pracovisku podľa zadefinovaných štandardov.

• Mesačné bonusy do výšky max. 300€
• Ročná výsledková prémia: maximálne vo výške 100% základného mesačného platu v
závislosti od hospodárskeho výsledku a splnenia firemných cieľov
• Príplatok za prácu vo sviatok vo výške 150%
• Pravidelné prehodnocovanie platov
• Príspevok na DDS
• Finančné odmeny za zlepšovacie návrhy
• Finančná odmena za odporučenie kandidáta
• Príležitosti pre kariérny rozvoj
• Profesijné tréningy
• Príspevky zo Sociálneho fondu
• Príspevky pri životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa), jubilejné odmeny
• Práca v príjemnom, čistom a moderne zariadenom prostredí
• Strava zabezpečená na všetkých zmenách
• Zmluvná autobusová doprava zabezpečená (Záhorie)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

manuálna zručnosť
zodpovednosť
pozitívny prístup k práci a tímový prístup
ochota pracovať v 12hod. pracovné zmeny (pondelok - piatok)

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Tichá
Tel.: +421917111617
E-mail: poslať životopis
ID: 4760062  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 523 EUR/mesiac