Operátor výroby - vodič VZV

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Lozorno 995, Malacky
Termín nástupu
po dohode
Ponúkaný plat (brutto)
858 Eur po skúšobnej dobe, mesačný bonus do výšky 152 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykladanie a nakladanie dopravníkov, vizuálna kontrola, odmastňovanie, stieranie, lakovanie, polišovanie
- montáž, vŕtanie, zváranie, opaľovanie, lepenie, klipovanie, skrutkovanie, vybíjanie, balenie, sekvenovanie, kontrola, vedenie záznamov
- vychystávanie nárazníka správnej verzie podľa objednávky
- kompletná montáž nárazníka
- obsluha motorového vozíka
- nakládka/vykládka nárazníkov, transfer dielov

Zamestnancom poskytujeme atraktívne finančné ohodnotenie a širokú škálu benefitov:
- 13. plat,
- víkendové a zmenové príplatky, odmena za dobré nápady,
- dochádzková prémia,
- príspevok na DDS,
- vianočné poukážky,
- pravidelné prehodnocovanie platov,
- príspevok na školské potreby,
- bohatý sociálny program, zamestnanecké akcie,
- jubilejné odmeny,
- zmluvná autobusová doprava BEZPLATNE

Radi prijmeme do nášho tímu ochotných a spoľahlivých ľudí s chuťou učiť sa nové veci a zodpovedne vykonávať svoju prácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na zmeny,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa,
- prax vo výrobnom prostredí výhodou
- platné oprávnenie a skúsenosti vo vedení VZV

Auto Exterior Division je celosvetovo číslom jeden v produkcií vonkajších komponentov a modulov, ktoré sú vyrobené prevažne zo vstrekovaného polypropylénu a kompozitných materiálov. Divízia navrhuje a dodáva širokú škálu dielov a modulov v rátane nárazníkov a systémov pre absorbciu energie, čelných modulov a produktov z kompozitných materiálov, najmä kufrových dverí.
Auto Exterior Division má viac ako 21 500 zamestnancov v 83 priemyselných zónach v 16 krajinách. V roku 2015 bolo vyrobených viac ako 18 miliónov nárazníkov a 1 milión kufrových dverí pre najvýznamnejších výrobcov automobilov.
Na Slovensku má Auto Exterior Division Technické centrum a výrobný závod v Lozorne a druhý výrobný závod v Hlohovci.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Lozorno 995
900 55 Lozorno

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Bačová
Tel.: 02/60 250 566
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3110340   Dátum zverejnenia: 9.8.2017