Operátor výroby

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Lozorno 995, okres Malacky
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
858 Eur po skúšobnej dobe, mesačný bonus do výšky 152 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykladanie a nakladanie dopravníkov, vizuálna kontrola, odmastňovanie, stieranie, lakovanie, polišovanie
- montáž, vŕtanie, zváranie, opaľovanie, lepenie, klipovanie, skrutkovanie, vybíjanie, balenie, sekvenovanie, kontrola, vedenie záznamov
- transfer dielov
- vychystávanie nárazníka správnej verzie podľa objednávky
- kompletná montáž nárazníka
- nakládka/vykládka nárazníkov

Zamestnancom poskytujeme atraktívne finančné ohodnotenie a širokú škálu benefitov:
- 13. plat,
- víkendové a zmenové príplatky, odmena za dobré nápady,
- dochádzková prémia,
- príspevok na DDS,
- vianočné poukážky,
- pravidelné prehodnocovanie platov,
- príspevok na školské potreby,
- bohatý sociálny program, zamestnanecké akcie,
- jubilejné odmeny,
- zmluvná autobusová doprava BEZPLATNE

Radi prijmeme do nášho tímu ochotných a spoľahlivých ľudí s chuťou učiť sa nové veci a zodpovedne vykonávať svoju prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na zmeny,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa,
- prax vo výrobnom prostredí výhodou

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marianna Lajčáková
E-mail: poslať životopis
ID: 1962120  Dátum zverejnenia: 25.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 858 Eur po skúšobnej dobe, mesačný bonus do výšky 152 EUR