Koordinátor tímu CAD konštruktérov

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
podla dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadi tím CAD inžinierov, zodpovedá za plnenie projektových úloh a dodržiavanie projektových hodín
- Zabezpečuje personálne obsadenie jednotlivých projektov, podieľa sa na zaškolení CAD inžinierov
- Zabezpečuje nábeh projektu podľa požiadaviek zákazníka a komunikuje s inými oddeleniami vrámci projektového tímu
- Zabezpečuje odovzdanie projektu načas a v požadovanej kvalite

- možnosť práce s novými technológiami
- možnosť profesného rastu v medzinárodnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- 13. plat v závislosti od výkonnosti
- práca v mladom a priateľskom kolektíve
- jazykové kurzy hradené zamestnávateľom
- príspevok 1% z príjmu do DDS (3. pilier)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické - strojárenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
- praktická skúsenosť so softwarom CATIA V5 alebo Unigraphix alebo Solidworks aspoň 2 roky
- skúsenosť v oblasti výroby plastových materiálov aspoň 2 roky a znalosti o spôsoboch ich spracovania (proces lisovania, vplyv formy na tvar dielu, montáž plastových dielov)
- skusenosti s vedením projektov
- aktívna znalosť anglického jazyka, znalosť NJ alebo FJ výhodou (nie podmienkou)
- nadpriemerné komunikačné vlastnosti, schopnosť počúvať
- tímová práca

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marianna Lajčáková
E-mail: poslať životopis
ID: 1711818  Dátum zverejnenia: 9.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou