Vedúci skúšobného laboratória - koordinátor životného prostredia

Plastcom, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 2 000 EUR/mesiacbrutto mzda je zložená zo základnej mzdy a osobného ohodnotenia, finálna výška závisí od skúseností uchádzača a vzájomnej dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za:
- plynulú prevádzku skúšobného laboratória - koordináciu práce metrológov,
- spoluprácu pri riešení dopytov zákazníkov, reklamáciách pasívnych, aktívnych,
- zastúpenie spoločnosti pri kontakte s inšpekčnými a certifikačnými orgánmi,
- komunikácia a kooperácia s poradenskými organizáciami v oblasti enviromentu,
- koordináciu enviromentálnej politiky firmy, KBÚ.

- stabilná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť
- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- organizačné schopnosti
- samostatnosť

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou konštrukčných plastov pre vstrekovanie, dodávateľ pre automobilový priemysel certifikovaný podľa noriem ISO 9001, IATF 16949 a ISO 14001.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3071332  Dátum zverejnenia: 6.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac