Manažér kvality skúšobného laboratória

Plastcom, spol. s r.o.

Miesto práce
Štúrova, Nitra
Termín nástupu
ASAP
1 050 - 2 500 EUR/mesiacmzda brutto 1500€ - 2500€ v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sledovanie potrieb a vyznačovanie zmien v dokumentácii SMK (SM, SP, PP) a riadenie evidencie v informačnom systéme,
- zabezpečenie aktuálnosti dokumentácie SMK v IS,
- vypracovanie podkladov potrebných pri certifikačných auditoch a zákazníckych auditoch,
- komunikácia s audítormi, spolupráca pri zavádzaní opatrení v súvislosti s požiadavkami auditu,
- vypracovanie správ SMK a nahrávanie do IS,
- vypracovanie brožúry PLASTCOM KVALITA, vizualizácia a nahrávanie do IS,
- vypracovanie štvrťročných správ hodnotenia kvality,
- evidencia a kontrola plnenia úloh z auditov certifikačných, zákazníckych, interných, ich vyhodnocovanie,
- vypracovanie ročného plánu auditu výrobkov, ich vykonávanie a vizualizácia,
- vypracovanie a aktualizácia plánu rekvalifikácie HV a VS v súlade s požiadavkami zákazníkov a v súlade s ŠKP,
- vykonávanie rekvalifikácie HV a VS v súlade s plánom,
- spolupráca pri výkonoch výnosoch laboratória (rekvalifikácia HV, VS, audity HV).

- práca v stabilnej spoločnosti,
- parkovanie zadarmo,
- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti,
- DDS.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o zamestnanie v našej spoločnosti. Všetky životopisy so žiadosťami budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Spolu so žiadosťou a životopisom zasielajte prosím aj súhlas s uchovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti Plastcom, spol. s r.o. v tomto znení:
Týmto dávam súhlas spoločnosti Plastcom, spol. s r.o. na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise a osobnom dotazníku na dobu neurčitú v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- výhodou je znalosť noriem ISO 16949, 9001, 14 000
- zvládanie stresových situácií.

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou konštrukčných plastov pre vstrekovanie, dodávateľ pre automobilový priemysel certifikovaný podľa noriem ISO 9001, IATF 16949 a ISO 14001.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2962108  Dátum zverejnenia: 21.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac