Skladník

PKZ Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Na Pántoch 18, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúca mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem, identifikácia tovaru, naskladnenie tovaru do skladu,
rôzne skladové aktivity podľa potrieb klienta,
vyskladnenie, konsolidácia a nakládka zásielok,
evidencia skladových pohybov,
administratíva spojená so zásielkami...

Práca v úspešnej a stabilnej spoločnosti s rodinnou atmosférou,
práca s modernou manipulačnou technikou,
motivujúci mesačný bonus,
príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
zabezpečenie stravovania formou stravovacích poukážok nad rámec zákonnej povinnosti, firemné večierky...

V prípade veľkého záujmu budú na výberové konanie pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť a zodpovednosť, ochota učiť sa,
pripravenosť podieľať sa na úspechu spoločnosti,
preukaz obsluhy motorových vozíkov, zručnosti v technike skladovania.

Spoločnosť PKZ bola založená v januári roku 1996. Aktívnym pôsobením vo všetkých oblastiach logistických služieb sa spoločnosť PKZ vypracovala na spoľahlivého a stabilného poskytovateľa logistických služieb na Slovensku a aj v zahraničí. Skupina PKZ je dlhodobo členom jednej z najvýznamnejších logistických spoločností na svete, Hellmann Worldwide Logistics, kde ako partneri poskytujeme logistické služby pre svojich klientov na celom svete. Skupina PKZ aktívne buduje modernú, dynamickú a profesionálnu logistickú spoločnosť, ktorej nevyhnutným predpokladom úspechu sú jej skvelí a motivovaní zamestnanci.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PKZ Slovakia, spol. s r.o.
Trenčianska 1279
02001 Púchov
ID: 2609760   Dátum zverejnenia: 7.11.2016