Skladník

Hellmann Worldwide Logistics s.r.o.

Miesto práce
Na Pántoch 18, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Identifikácia tovaru, triedenie tovaru, evidencia zásob v sklade, vypisovanie CMR, tvorba skladových kariet, vystavovanie prepravných dokladov,...

Práca v stabilnej spoločnosti, mesačné odmeny, 13-ty plat, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, zabezpečenie stravovania formou stravovacích poukážok s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákonnej povinnosti, firemné večierky...

V prípade vysokého počtu zaslaných životopisov budú na osobný pohovor pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

práca vo výškach so systémovým regálovým zakladačom, platný preukaz obsluhy motorových vozíkov, výborné zručnosti v technike skladovania, znalosť skladovej a manipulačnej techniky, znalosť operácií sladovania, zodpovednosť, spoľahlivosť

Slovenská spoločnosť Hellmann Worldwide Logistics s.r.o. vznikla začlenením spoločnosti PKZ Slovakia spol. s. r. o. do celosvetovej siete Hellmann Worldwide Logistics, ktorú založil v roku 1871 Carl Heinrich Hellmann v severonemeckom Osnabruecku a je dodnes v rodinnom vlastníctve.
Naša slovenská pobočka bola založená v januári roku 1996 a na slovenskom trhu úspešne pôsobí už viac ako 25 rokov vo všetkých oblastiach logistických služieb. Vypracovala sa na spoľahlivého a stabilného partnera pre svojich zákazníkov na Slovensku i v zahraničí. Donedávna ako partner a teraz ako priamy člen aktívnej logistickej siete spoločnosti Hellmann poskytujeme svoje služby prostredníctvom 443 pobočiek v 157 krajinách sveta.
Veríme, že nevyhnutným predpokladom úspechu sú naši skvelí a motivovaní zamestnanci a vieme o čom hovoríme, pretože spoločnosť Hellmann zamestnáva po celom svete viac ako 16 000 ľudí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1750869  Dátum zverejnenia: 26.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou