Hlavný skladník

PK - Partner s.r.o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika, Žilinský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• prijem a výdaj tovaru na sklad, kontrola a označovanie tovaru, vedenie skladovej evidencie zásob v skladovom systéme
• plánovanie a koordinovanie činností v rámci skladu
• dozeranie na správnosť uskladňovania a manipulovania s materiálovými a tovarovými zásobami
• zodpovednosť za čistotu, poriadok v sklade
• vybavovanie tovarových reklamácií
• zodpovednosť za zverenú skladovaciu a manipulačnú techniku
• navrhovanie opatrení zameraných na optimalizovanie procesov skladového hospodárstva
• kontrolovanie dodržiavania bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov, zaisťovanie ochranných pracovných pomôcok
• vykonávanie riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácie skladových zásob
• zodpovednosť za vozidlový park

dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti,
firemné akcie,
po skončení skúšobnej doby mesačný dochádzkový bonus, mesačné prémiové zložky, vianočné odmeny,

Informácie o výberovom konaní

Pozícia sa obsadzuje v mestách Kysucké Nové Mesto.
Žiadosť o prijatie do zamestnania a profesijný životopis zasielajte e-mailom na: [email protected]
Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas spoločnosti PK - Partner s.r.o. so spracovaním osobných údajov pre účel zaradenia do databázy uchádzačov o zamestannie v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

technická a manuálna zručnosť
vodičský preukaz sk. B
oprávnenie na vysokozdvižný vozík ( výhodou)
samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita

Sme profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa zdravotechnikou, vzduchotechnikou, klimatizáciou a chladiarenskými zariadeniami avšak s dlhodobou odbornou praxou zakorenenou v našich pracovníkoch. Naším prvoradým cieľom je predovšetkým spokojnosť zákazníkov prostredníctvom našich služieb a návrhov. Vieme, že výkony na vysokej úrovni si vyžadujú perfektné podmienky, preto je naším nepísaným zákonom vytvoriť také, ktoré našim klientom spĺňajú všetky atribúty plnohodnotného pracovného prostredia a oni sa tak môžu na svoju prácu maximálne sústrediť. To nás ženie k neustálemu zlepšovaniu našich ponúk, cien, služieb, s garanciou najlepšie odvedenej práce, na akú môžeme byť hrdí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2608231  Dátum zverejnenia: 29.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou