Asistent/ka vedenia

PK - Partner s.r.o.

PK-Partner s.r.o. Športová 1334 Zobraziť na mape 024 01 Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa praktických skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administratívna podpora jednotlivých zložiek manažmentu
• Manažovanie pracovného kalendára nadriadeného
• Koordinovanie činnosti pracovníkov v kancelárii
• Príprava, kompletizácia podkladov k verejnému obstarávaniu
• Organizácia stretnutí a školení , účasť na stretnutiach, príprava podujatí a prezentácií, zápisníc z porád
• Zabezpečenie nákupu kancelárskych potrieb, komunikácia s dodávateľmi
• Komunikovanie s domácimi i zahraničnými partnermi, štátnymi inštitúciami a jednotlivými oddeleniami spoločnosti
• Tlmočenie pri obchodných schôdzkach, prekladanie zahraničnej dokumentácie i korešpondencie.
• Riešenie poistných udalostí, komunikovanie s poisťovňami.
• Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie.
• Evidovania administratívnych dokumentov a ich archivácia.
• Zabezpečovanie servisu, reklamácií, výmeny a modernizácie jednotlivých hnuteľných a nehnuteľných častí majetku.
• Príprava a zabezpečenie občerstvenia pre návštevy
• Organizačné zabezpečovanie služobných ciest, rezervácie hotelov, leteniek, cestovných lístkov a iných súvisiacich nevyhnutných záležitostí.
• Organizovanie podujatí pre zamestnancov.
• Ďalšie úlohy, administratívne práce a činnosti podľa potrieb a pokynov zamestnávateľa.

- stabilné pracovné miesto
- školenia a vzdelávanie
- možnosť profesionálneho rastu
- firemné benefity (mobilný telefón, možnosť ubytovania, ...)
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- firemné akcie

Žiadosť o prijatie do zamestnania a profesijný životopis zasielajte
e-mailom na: [email protected]
Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas spoločnosti PK - Partner s.r.o. so spracovaním osobných údajov pre účel zaradenia do databázy uchádzačov o zamestanie v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojársky priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odolnosť voči stresu
- komunikatívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka (výhodou nemecký)
- znalosť Microsoft Office
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť, zodpovednosť, svedomitosť
- dôslednosť, precíznosť, samostatnosť

Sme profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa zdravotechnikou, vzduchotechnikou, klimatizáciou a chladiarenskými zariadeniami avšak s dlhodobou odbornou praxou zakorenenou v našich pracovníkoch. Naším prvoradým cieľom je predovšetkým spokojnosť zákazníkov prostredníctvom našich služieb a návrhov. Vieme, že výkony na vysokej úrovni si vyžadujú perfektné podmienky, preto je naším nepísaným zákonom vytvoriť také, ktoré našim klientom spĺňajú všetky atribúty plnohodnotného pracovného prostredia a oni sa tak môžu na svoju prácu maximálne sústrediť. To nás ženie k neustálemu zlepšovaniu našich ponúk, cien, služieb, s garanciou najlepšie odvedenej práce, na akú môžeme byť hrdí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2300556  Dátum zverejnenia: 13.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa praktických skúseností