Pomocný pracovník - čistiace práce/brigádnik

PK - Partner s.r.o.

Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika, okres Kysucké Nové Mesto, okres Skalica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

čistenie vzduchotechnických a klimatizačných zariadení a rozvodov čistiace práce, práca s vodou , čistiacim prostriedkom (saponátom), kefou, špachtľou, čistenie Wap- kou, parným čističom
iné čistiace práce podľa požiadaviek
zodpovedá za kvalitu prevedenej práce
starostlivosť o zverený majetok firmy (náradie)

dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti

Pozícia sa obsadzuje v mestách Kysucké Nové Mesto a Skalica. Uprednostnení budú uchádzači z blízkeho okolia. Ľudia z väčších vzdialeností majú po dohode možnosť ubytovania.
Podmienkou je min. vek 18 rokov!!!
Žiadosť o prijatie do zamestnania a profesijný životopis zasielajte e-mailom na: [email protected]
Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas spoločnosti PK - Partner s.r.o. so spracovaním osobných údajov pre účel zaradenia do databázy uchádzačov o zamestannie v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
nebáť sa trochu zašpiniť
samostatnosť, spoľahlivosť

Sme profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa zdravotechnikou, vzduchotechnikou, klimatizáciou a chladiarenskými zariadeniami avšak s dlhodobou odbornou praxou zakorenenou v našich pracovníkoch. Naším prvoradým cieľom je predovšetkým spokojnosť zákazníkov prostredníctvom našich služieb a návrhov. Vieme, že výkony na vysokej úrovni si vyžadujú perfektné podmienky, preto je naším nepísaným zákonom vytvoriť také, ktoré našim klientom spĺňajú všetky atribúty plnohodnotného pracovného prostredia a oni sa tak môžu na svoju prácu maximálne sústrediť. To nás ženie k neustálemu zlepšovaniu našich ponúk, cien, služieb, s garanciou najlepšie odvedenej práce, na akú môžeme byť hrdí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1509982  Dátum zverejnenia: 22.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou