Elektrikár - montážny pracovník vzduchotechniky

PK - Partner s.r.o.

Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, okres Kysucké Nové Mesto, okres Skalica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný: absolventi 696,- EUR, ostatní dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prevádza práce v zmysle platných noriem STN- oblasť elektro
zodpovedá za kvalitu prevedenej práce
vyhľadáva a odstraňuje poruchy na elektrických zariadeniach, VZT a klimatizáciach
prevádza montáž elektro
zodpovedá za kvalitu prevnovoinštalovaných, stredné a bežné opravy elektro
zodpovVZT a klimatizáciach
zoMaR
starostlivosť o zverený majetok firmy (automobil, náradie , mobilný telefón.....)
operatívne riešenie havarijných situácií
výjazdy k poruchám, ich diagnostika a odstránenie

- stabilné pracovné miesto
- školenia a vzdelávanie
- možnosť profesionálneho rastu
- po skončení skúšobnej doby mesačný dochádzkový bonus 30,- EUR, mesačné prémie, vianočné odmeny
- firemné benefity (mobilný telefón, možnosť ubytovania, ...)
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- firemné akcie

Pozícia sa obsadzuje v mestách Kysucké Nové Mesto a Skalica. Uprednostnení budú uchádzači z blízkeho okolia. Záujemcovia z väčších vzdialeností majú po dohode možnosť ubytovania.
Žiadosť o prijatie do zamestnania a profesijný životopis zasielajte e-mailom na: [email protected]
Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas spoločnosti PK partner SK s.r.o. so spracovaním osobných údajov pre účel zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie
v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrikár, elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SOU/SŠ vzdelanie elektrotechnické
predchádzajúca prax v oblasti elektromontáže
vyhláška č. 508/2009 Z. z. min. §21
technická a manuálna zručnosť
vedieť čítať technickú dokumentáciu- elektrotchladiar (výhodou)
vodičský preukaz sk. B (výhodou)
kvalifikácia pre prácu na lešení (výhodou)
preukaz VZV a obsluhovateľa pracovnej plošiny (výhodou)
samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita

Sme profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa zdravotechnikou, vzduchotechnikou, klimatizáciou a chladiarenskými zariadeniami avšak s dlhodobou odbornou praxou zakorenenou v našich pracovníkoch. Naším prvoradým cieľom je predovšetkým spokojnosť zákazníkov prostredníctvom našich služieb a návrhov. Vieme, že výkony na vysokej úrovni si vyžadujú perfektné podmienky, preto je naším nepísaným zákonom vytvoriť také, ktoré našim klientom spĺňajú všetky atribúty plnohodnotného pracovného prostredia a oni sa tak môžu na svoju prácu maximálne sústrediť. To nás ženie k neustálemu zlepšovaniu našich ponúk, cien, služieb, s garanciou najlepšie odvedenej práce, na akú môžeme byť hrdí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1243431  Dátum zverejnenia: 31.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný: absolventi 696,- EUR, ostatní dohodou