Office manager

PK Academy, s.r.o.

Miesto práce
Vlárska 6, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do tímu podnikateľa a motivátora Petra Krištofoviča. PK Academy – Podnikateľská akadémia Petra Krištofoviča hľadá človeka na pracovnú pozíciu office manager.

Pracovná náplň:

• Organizovanie rôznych mítingov, podujatí, porád, stretnutí a školení.
• Zabezpečovanie chodu kancelárie z personálneho, organizačného a technického hľadiska.
• Evidovanie a archivácia dokumentov.
• Príprava podkladov a prezentácii pre nadriadeného.
• Administratívna podpora jednotlivých zložiek manažmentu.
• Komunikovanie s internými, externými partnermi a jednotlivými oddeleniami spoločnosti.
• Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie.
• Zabezpečovanie servisu, reklamácií, výmeny a modernizácie jednotlivých hnuteľných a nehnuteľných častí majetku.
• Zodpovedanie za chod oddelenia a vedenie pridelenej agendy.
• Spravovanie a dohľad nad dodržiavaním termínov členov manažmentu.
• Vedenie zápisov z porád a príprava podkladov pre členov manažmentu.
• Zodpovedanie za nákup kancelárskych potrieb, občerstvenia a vybavenia kancelárií.

Nástup možný ihneď, pracovné skúsenosti a znalosť nemeckého a anglického jazyka sú iba vítané. Motivačné listy a životopisy posielajte na adresu peter@pkacademy.eu.

Stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

PK ACADEMY – PODNIKATEĽSKÁ AKADÉMIA PETRA KRIŠTOFOVIČA je najnovší projekt podnikateľa a motivátora Petra Krištofoviča. Je to prvý slovenský podnikateľ, ktorý pomáha ostatným ľuďom v sebarozvoji a v ich podnikaní, nielen na Slovensku, ale aj v ďalších európskych štátoch. „Vieme motivovať a budovať úspešných ľudí. Cez ich sebarozvoj dokážeme rozvíjať ich hodnotu a podnikanie ich firiem“.

Vlárska 6
83101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Vavro
Tel.: +421905144905
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2725419   Dátum zverejnenia: 19.9.2016