Čašník / čašníčka

Pizzeria St. Vincenzo s. r. o.

ul. Sv. Vincenta 1, 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Nástup možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
770 + okamžité odmeny z tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného čašníka (čku) s praxou do zabehnutej pizzerie v Bratislave - Ružinov, ktorého náplňou práce je: obsluha zákazníka, prijímanie telefonických objednávok, práca s registračnou pokladňou a hotovosťou, hmotná zodpovednosť za tovar a inventár, prestieranie a debarasovanie stolov, udržiavanie čistoty zvereného rajóna.

Čašník je okrem základného platu motivovaný aj okamžitými odmenami z tržby. Zamestnanci majú u nás zamestnaneckú zľavu na stravu. Pracovný čas formou krátkeho a dlhého týždňa, práca v mladom kolektíve.

Pracovná doba: krátky/dlhý týždeň od 08.30-22.00 hod počas celého roka mimo letného obdobia, vtedy je prac. doba do 23.00 hod. (cez víkend od 09.30 hod), ubytovanie neposkytujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Čašník s praxou

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť. Prax v obore nutná.

Pizzeria sa nachádza v Ružinove (BA II)
Poskytujeme komplexné služby v oblasti spoločného stravovania a gastronómie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3164754  Dátum zverejnenia: 19.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770 + okamžité odmeny z tržby