Vývojár aplikácií pre OS X a iOS

PixelCut s.r.o.

Miesto práce
Kutlíkova 17, 85250, Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.2.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj aplikácií pre platformy OS X a iOS v jazyku Objective-C.

Sme softvérová firma, ktorá vytvorila PaintCode, populárnu aplikáciu pre Mac (http://www.paintcodeapp.com).

Hľadáme vynikajúceho programátora, ktorý nám pomôže urobiť z PaintCode najlepšiu kresliacu aplikáciu pre Mac na svete.

- Pohyblivý pracovný čas
- Motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce aj individuálne výsledky
- Práca s najnovšími Apple technológiami
- Možnosť rozhodovania o smerovaní projektov
- Minimum byrokracie, mítingov, reportov a porád
- Možnosť ukázať svoju prácu svetovému publiku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mac OS - Základy
Objective-C - Základy
Java - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme vynikajúceho programátora, ktorý výborne ovláda niektorý objektový programovací jazyk a má skúsenosti s vývojom aplikácií.

Ak rád tvoríš nové veci a snažíš sa ich robiť poriadne, možno hľadáme práve teba.

Je výhodou, ak už dobre poznáš Objective-C, OS X, iOS a Android, ale nie je to podmienkou. Podstatné je, aby si mal chuť a schopnosť rýchlo sa učiť.

Nehľadáme "code monkey", ale človeka, ktorý sa svojimi nápadmi bude aktívne podieľať na smerovaní našich aplikácií a firmy.

Našim najznámejším projektom je PaintCode, populárna kresliaca aplikácia a vývojársky nástroj pre macOS a iOS: http://www.paintcodeapp.com/ a Drama, prototypovací, animačný a dizajnový nástroj pre macOS: https://www.drama.app

Sme softvérová firma, ktorá vyvíja aplikácie pre Apple platformy. Nezaoberáme sa vývojom aplikácií na zakázku - naši zákazníci sú jednotlivci a firmy z 120 krajín sveta.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1933801  Dátum zverejnenia: 23.1.2015