Junior QA Tester

PIXEL FEDERATION, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 19, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád vychytávaš chybičky a tvojmu pozornému oku len tak niečo neujde? Hľadáme QA Testera, ktorý nám pomôže s testovaním, aby sa hráči po celom svete mohli nerušene hrať naše hry.

Ak sa staneš naším QA Testerom, budeš:
• systematicky a analyticky testovať a hľadať chyby v našich herných produktoch
• sledovať, identifikovať a reportovať nájdené chyby
• komunikovať s vývojovým tímom
• prípravovať a spravovať prostriedky pre testovanie
• dokumentovať výsledky testovania

Dobre odvedenú prácu radi oceníme, preto ti ponúkame adekvátne finančné ohodnotenia. A okrem toho aj polročné a vianočné finančné benefity!

Peniaze však zďaleka nie sú všetko, preto pre teba máme aj iné, nefinančné benefity:
• možnosť využívať fitness
• zvýhodnené členstvo v súkromnom zdravotníckom zariadení ProCare
• možnosť jazykového vzdelávania priamo vo firme
• chillout zónu so šípkami, stolovým futbalom, stolným tenisom, arkádovými automatmi a stolovými hrami
• firemnú knižnicu v chill out zóne
• firemné masáže
• sick days
• ovocie
• a so všetkou skromnosťou jedny z najlepších a najtvorivejších priestorov na Slovensku :)

Veríme, že iba spokojný zamestnanec odvádza dobrú prácu, preto sa v Pixel Federation snažíme vytvoriť to najpohodovejšie a najinšpiratívnejšie pracovné prostredie. Sme mladí ľudia, ktorí sa bavia svojou prácou a milujeme, keď pri nej máme dostatok voľnosti.

Aj preto máme pre teba pripravené rôzne firemné akcie, teambuildingy, filmové večery alebo firemné vzdelávanie. A ak ti náhodou pri tom všetkom ostane čas, budeš pracovať na projektoch, ktoré zabávajú ľudí na celom svete!

Ak máš záujem, napíš nám na [email protected] , do predmetu správy daj "Junior QA Tester", prilož svoje CV a motivačný list, kde vysvetli, prečo by sme si mali vybrať práve teba. Budeme sa tešiť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• analytické myslenie
• schopnosť rýchlo sa učiť novým veciam
• zakladné znalosti o hrách a ich fungovaní
• anglický jazyk – mierne pokročilý

Čo by sme privítali, aby si ovládal
• HTTP Protocol, HTTP Headers, HTTP Response codes, vytváranie vlastných requestov
• XML Formát, JSON Formát
• výhodou je aj znalosť aspoň jedného skriptovacieho jazyka (perl, python, php, …)

Sme Pixel Federation, tím nadšených hráčov a skúsených herných vývojárov. Už 16. rok sa venujeme tomu, čo nás baví najviac – prinášať zábavu a radosť ľuďom po celom svete prostredníctvom online hier na Facebooku, iOS a Android zariadeniach. Naše hry sa hrajú hráči zo všetkých kútov sveta, vďaka čomu sme sa zaradili medzi najúspešnejších vývojárov na Facebooku. Hráči sú pre nás všetkým, preto veríme, že prvotriednym servisom a kvalitnou zábavou dokážeme posunúť herný priemysel vpred. Pixel Federation, od hráčov, pre hráčov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2247613  Dátum zverejnenia: 13.1.2017