Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

Špecialista/tka firemnej komunikácie

Charakteristika pozície

Baví Vás komunikácia s ľuďmi, viete hovoriť a písať tak, že Vám ostatní radi venujú pozornosť? Milujete média – tradičné aj nové? Ste kreatívny a máte zároveň aj zmysel pre detail?
Pivovary Topvar hľadajú do svojho tímu šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu špecialistu firemnej komunikácie.

Náplň práce

  • Zodpovednosť za oblasť internej a externej komunikácie spoločnosti a jej značiek – príprava a realizácia komunikačných stratégií a plánov.
  • Rola tlačového hovorcu spoločnosti, vrátane prípravy tlačových správ a oznámení, poskytovanie informácií, príprava rozhovorov, reakcie na otázky zo strany verejnosti a médií.
  • Digitálna komunikácia – správa sociálnych sietí a webových stránok spoločnosti, tvorba obsahu a jeho publikovanie.
  • Spolupráca s médiami, PR a digitálnymi agentúrami.
  • Monitoring a analýza mediálnej publicity, efektivity využitia komunikačných nástrojov.
  • Riadenie nástrojov internej komunikácie, príprava interných oznamov a kampaní.

Požiadavky na kandidáta

  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Minimálne 3 roky skúseností v oblasti PR komunikácie
  • Dobrá znalosť a prehľad v oblasti médií – tradičných aj nových
  • Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, schopnosť pracovať s dátami a pretvárať ich v atraktívny obsah pre cieľovú skupinu, zmysel pre detail
  • Samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť pohotovo riešiť ad hoc situácie
  • Plynulá znalosť anglického jazyka
  • Vodičský preukaz sk. B

Ponúkame

  • Rôznorodá a zodpovedná práca
  • Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Príležitosti pre kariérny rast
  • Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Priateľské vzťahy na pracovisku

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3127611  Dátum zverejnenia: 11.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.