Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Špecialista trade marketingu - part time

Charakteristika pozície

Zaujíma ťa marketing, ale máš zároveň aj obchodného ducha? Motivuje ťa vidieť výsledok svojej práce v praxi? Potom ver, že hľadáme práve teba, pretože práca v trade marketingu ti je šitá na mieru! Nehľadáme hviezdu, ale dávame ti príležitosť sa jej, vďaka získaným skúsenostiam, stať.
Trade marketingový tím zaisťuje prepojenie aktivít medzi obchodným a marketingovým oddelením a jeho kľúčovou úlohou je zabezpečiť zviditeľnenie a propagáciu našich produktov v mieste predaja.

Náplň práce

  • Projektový management - komplexná zodpovednosť za aktivity v rámci projektov realizovaných pre jednotlivé produkty nášho portfólia
  • Komunikácia s oddelením obchodu a brand marketingu za účelom realizácie plánovaných aktivít na podporu predaja (úprava stratégií, príprava podujatí, zabezpečenie v mieste predaja)
  • Príprava realizácie marketingových stratégií pre rôzne distribučné kanály s ohľadom na maximalizáciu obchodných cieľov zákazníkov
  • Práca na tvorbe a príprave komunikačných materiálov (POSM) - bez kreativity sa nezaobídeš!
  • Monitoring, kontrola a vyhodnocovanie vlastných aj konkurenčných aktivít - návšteva predajných kanálov
  • Trhový prieskum - sledovanie trendov prostredníctvom získaných dát a sledovaných trhových ukazovateľov

Požiadavky na kandidáta

  • Vzdelanie - ukončený bakalársky program; študent relevantného odboru nadväzujúceho magisterského štúdia
  • Predchádzajúca prax pri štúdiu v marketingu / obchode
  • Proaktívny a kreatívny prístup k zadaným úlohám a motivácia učiť sa nové veci
  • Veľmi dobrý time-management a flexibilita v rámci vzniknutých situácií
  • Silná orientácia na výsledok
  • Dobrá znalosť anglického jazyka
  • Práca na PC (MS Office s dôrazom na Excel a PowerPoint)
  • Aktívny vodič - vodičský preukaz skupiny B
  • Rozsah práce: 20 hodín týždenne - podľa časových možností - min. 2x v týždni je nutná prítomnosť v kancelárii

Ponúkame

  • Prácu s portfóliom úspešných, lokálne riadených značiek
  • Perspektívu dlhodobého profesionálneho rozvoja, možnosť rastu
  • Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
  • Prácu v spoločensky zodpovednej firme
  • Notebook, mobilný telefón
  • Spoluprácu formou dohody o brigádnickej práci študenta

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3111787  Dátum zverejnenia: 23.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.