Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Žilinský kraj
plný úväzok

Obchodný zástupca - kanál HoReCa - Žilinský kraj

Charakteristika pozície

Spoločnosť Pivovary Topvar hľadá novú posilu na pozíciu Obchodný zástupca pre obchodný kanál HoReCa ( konzumácia v mieste predaja) pre oblasť Žilina a Rajec.
Ste schopný obchodník, znalec týchto regiónov a máte v tejto oblasti bydlisko? Tak potom hľadáme práve Vás!

Náplň práce

  • Získavanie zákazníkov, komunikácia so zákazníkmi
  • Zabezpečenie predaja produktového portfólia u zákazníkov
  • Budovanie a rozvoj obchodných vzťahov so zákazníkmi
  • Príprava obchodných ponúk
  • Úzka spolupráca s oblastným vedúcim predaja, pravidelný reporting a súvisiaca administratíva
  • Implementácia aktivít na podporu predaja

Požiadavky na kandidáta

  • Nadšenie pre pivo
  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Nadšenie pre obchod
  • Skúsenosť s predajom a jednaním so zákazníkmi výhodou
  • Schopnosť načúvať, objavovať potreby zákazníkov a vedieť argumentovať v prospech našej obchodnej ponuky
  • Podnikateľský duch – schopnosť uvažovať o pridelenej oblasti a zákazníckej oblasti ako celku, kde budete hľadať a využívať príležitosti a prehlbovať spoluprácu so zákazníkmi
  • Komunikatívna osobnosť – schopnosť nájsť spoločnú reč a vychádzať s ľuďmi v náročných situáciách
  • Pozitívny, proaktívny prístup
  • Základná znalosť programov MS Word a MS Excel, práca s PC
  • Vodičský preukaz skupiny B

Čo ponúkame

  • Produkt, ktorý je radosť predávať
  • Zázemie medzinárodnej a stabilnej spoločnosti
  • Prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja
  • Príležitosti pre kariérny rast
  • Dobré finančné ohodnotenie, služobný automobil aj na súkromné účely
  • Balíček firemných benefitov
  • Zmluvu na dobu určitú na 1 rok s možnosťou následného predĺženia na dobu neurčitú

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3106869  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.