Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

Manažér pre kľúčových zákazníkov

Charakteristika pozície

Do nášho obchodného OFF Trade tímu hľadáme šikovného a motivovaného kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude riadiť predaj a spoluprácu so zverenými kľúčovými zákazníkmi spoločnosti Pivovary Topvar, a.s.

Náplň práce

  • Zodpovednosť za implementáciu dlhodobých obchodných stratégií vo zverených kľúčových zákazníkov.
  • Zodpovednosť za tvorbu ročných obchodných plánov zverených kľúčových zákazníkov.
  • Zodpovednosť za prípravu návrhu obchodných podmienok, koordináciu a vedenie ročných vyjednávaní so zverenými kľúčovými zákazníkmi.
  • Zodpovednosť za plnenie plánovaného obratu, dodržanie stanoveného limitu zliav a investícii.
  • Plánovanie a riadenie promočných aktivít u zverených kľúčových zákazníkov a spolupodieľanie sa na koordinácii promočných aktivít medzi všetkými kľúčovými zákazníkmi.
  • Pravidelné sledovanie a vyhodnocovanie kontrolných indikátorov (KPI) u jednotlivých kľúčových zákazníkoch a návrh aktivít na elimináciu disproporcií.
  • Spolupodieľanie sa projektoch tvorby nových výrobkov a marketigových aktivít značiek.
  • Spolupodieľa sa projektoch Category Manažmentu na zverených kľúčových zákazníkoch.
  • Implementuje dohodnuté aktivity v oblastiach revenue manažmentu a investícii.
  • Komunikácia so zahraničnými kolegami, získava informácie, zdieľa skúsenosti a spolupodieľa sa na koordinácii cenotvorby a aktivít na zverených kľúčových zákazníkoch.

Požiadavky na kandidáta

  • Nadšenie pre pivo a pre obchod
  • Vysokoškolské vzdelanie, ideálne ekonomický smer
  • Min. 2-3 roky praxe v oblasti KA manažmentu
  • Praktické znalosti procesov predaja a marketingu v FMCG
  • Znalosti finančného manažmentu a analytické myslenie (P&L, finančné analýzy)
  • Vyjednávacie, komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Znalosť anglického jazyka - pokročilá úroveň
  • Pokročilá znalosť programov MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook), SAP
  • Vodičský preukaz skupiny B

Ponúkame

  • Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Príležitosti pre kariérny rast
  • Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Priateľské vzťahy na pracovisku

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3105019  Dátum zverejnenia: 16.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.