Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Veľký Šariš, okres Prešov
plný úväzok

Vedúci stáčania - Veľký Šariš

Charakteristika pozície

Do nášho výrobného tímu vo Veľkom Šariši hľadáme šikovných kandidátov na pozíciu Vedúci stáčania. Zodpovednosťou tejto pozície je denné zabezpečenie prevádzky stáčacích liniek v závode – plánovanie, riadenie a kontrola oddelenia stáčania s cieľom dosiahnutia maximálnej efektivity využitia zverených zdrojov a zabezpečenia kvality produktu.

Náplň práce

  • Vedenie pracovného tímu v oddelení stáčania
  • Plánovanie a organizovanie zdrojov (ľudských, materiálnych) potrebných pre chod prevádzky
  • Implementovanie WCM na stáčacích linkách
  • Realizácia investičných akcií – príprava podkladov, jednanie s dodávateľmi
  • Plánovanie rozpočtu – OPEX, CAPEX
  • Riadenie a kontrola dodržiavania technologických postupov a BOZP, zabezpečovanie výkazov SAP a reportov oddelenia (na týždennej, mesačnej a ročnej báze)
  • Riešenie technologických problémov a technologického rozvoja na oddelení
  • Vyhodnocovanie nezhôd, navrhovanie nápravných opatrení a akčných plánov
  • Riadenie, vypracovanie a aktualizácia ISO dokumentácie
  • Zastupovanie Manažéra stáčania v prípade neprítomnosti

Požiadavky na kandidáta

  • VŠ vzdelanie, ideálne technického smeru
  • Prax v odbore
  • Skúsenosť alebo rozvinutá schopnosť vedenia ľudí
  • Silné komunikačné zručnosti (komunikácia v rámci spoločnosti, s dodávateľmi a zákazníkmi)
  • Proaktívny prístup, samostatnosť, snaha veci a procesy zlepšovať
  • Pokročilá úroveň znalosti AJ a PC zručností (primárne Word, Excel, Outlook)
  • Vodičský preukaz skupiny B

Ponúkame

  • Možnosť ďalej sa rozvíjať a učiť sa nové veci
  • Samostatnosť ale aj zodpovednosť pri rozhodovaní
  • Priestor pre sebarealizáciu
  • Balíček firemných benefitov

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 2996265  Dátum zverejnenia: 4.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.