Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Veľký Šariš, okres Prešov
plný úväzok

HR koordinátor/ka - Šariš

Charakteristika pozície

Hľadáme nového kolegu/ kolegyňu na pozíciu HR Koordinátora/ky. Pozícia je súčasťou administratívneho tímu, ktorý podporuje zamestnancov naprieč všetkými oddeleniami i úrovňami organizácie. Tím poskytuje podporu v administratívnych a transakčných činnostiach napriek všetkými agendami HR (L&D, C&B, Talent management, HRBP).

Náplň práce

  • organizácia a podpora procesu zákonných školení (reporty, organizácia školení, evidencia účasti do systému)
  • podpora organizácie vzdelávacích aktivít v závode v Šariši (zaistenie termínov, priestorov, občerstvenia, pozvánok, spätnej väzby …)
  • administratívna podpora rozvojových aktivít na mieru vo výrobnej časti spoločnosti
  • administrácia learning management systému (správa katalógu školení, evidencia účasti na školení…)
  • spolupráca s dodávateľmi predovšetkým vzdelávacích aktivít (vystavovanie objednávok, dohadovanie voľných kapacít, fakturácia)
  • vystavovanie objednávok a podpora procesu fakturácie všetkých činností a kolegov na HR oddelení
  • podpora náboru u výrobných pozícií (vystavovanie inzerátu, predvýber životopisov, kontaktovanie kandidátov)
  • pravidelné zodpovedanie dotazov zamestnancov, ktoré prídu na zdieľanú emailovú adresu
  • ďalšie činnosti súvisiace s podporou všetkých HR oddelení (L&D, C&B, Talent management, HRBP)

Požiadavky

  • min. SŠ vzdelanie
  • skúsenosť z administratívno-organizačnej pozície výhodou
  • reprezentatívne vystupovanie a organizačné schopnosti
  • otvorená, priateľská a ústretová osobnosť s vynikajúcimi komunikačnými schopnosťami a orientáciou na zákazníka
  • odolnosť voči stresu, časová flexibilita
  • pokročilá znalosť práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • znalosť a práca v SAPe výhodou
  • znalosť angličtiny slovom i písmom
  • vodičský preukaz skupiny B

Ponúkame

  • Samostatnú a zodpovednú pozíciu s rozmanitou náplňou práce
  • Prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja
  • Široké portfólio zamestnaneckých benefitov

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 2982170  Dátum zverejnenia: 21.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.