Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Veľký Šariš, okres Prešov
plný úväzok

Špecialista EMS

Charakteristika pozície

Do nášho tímu služieb závodu hľadáme šikovného kandidáta/kandidátku na pozíciu Špecialista EMS (Enviromental Management System), ktorého/ktorej úlohou bude popisovať a vyhodnocovať environmentálne procesy dotýkajúce sa kvality ŽP s cieľom dodržania legislatívnych požiadaviek v oblasti ochrany ŽP.

Náplň práce

Pravidelné zaznamenávanie zmien v odpadovom, vodnom hospodárstve a v oblasti ochrany ovzdušia – vedenie evidencie podľa štandardov
  • Monitoring štandardov s cieľom zabezpečiť súlad s platnou legislatívou
  • Hodnotenie jednotlivých prevádzok a ich procesov za účelom dosiahnutia súladu požiadaviek štátnej správy v oblasti životného prostredia a s environmentálnou politikou.
  • Vypracovanie sumárnych podkladov pre mesačné hodnotenie za závod a distribučné centrá z hľadiska environmentálneho a ekonomického dopadu
  • Aktívna účasť pri riešení havarijných stavov a následné vypracovanie analýzy príčin havárie
  • Príprava podkladov pre vypracovanie ročnej hodnotiacej správy za celú akciovú spoločnosť
  • Participácia na plánovaní rozpočtu fixných a investičných nákladov organizačnej jednotky

Požiadavky na kandidáta

  • VŠ vzdelanie v oblasti environmentalistiky
  • prax v odbore ochrany ŽP
  • pozícia je vhodná aj pre pre absolventa bez skúseností ( preferovaná strojnícka fakulta - enviro zameranie)
  • Znalosť legislatívy v oblasti odpadového hospodárstva, ochrany ovzdušia a vôd
  • Zodpovednosť, precíznosť
  • Schopnosť pracovať pod tlakom
  • Analytické myslenie
  • PC znalosti ( MS Office)
  • Anglický jazyk – mierne pokročilá úroveň

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 2976686  Dátum zverejnenia: 16.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.