Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
plný úväzok

Telesales operátor/ka - Spišská Nová Ves

Charakteristika pozície

Do nášho tímu Telesales operátorov v Spišskej Novej Vsi hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu.

Náplň práce

  • Prijímanie a spracovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich hovorov, príp. e-mailov, korešpondencie od obchodných zástupcov
  • Plnenie stanovených plánov predaja a cieľov v požadovanej kvalite a za dodržiavanie firemných štandardov
  • Dennodenná komunikácia a úzka spolupráca s obchodnými zástupcami a s ostatnými tímami a oddeleniami spoločnosti s cieľom zabezpečiť kvalitný servis zákazníkom
  • Práca s databázovými systémami spoločnosti (SAP, CRM)
  • Participácia na budovaní dobrého mena spoločnosti a celkovej spokojnosti zákazníkov

Požiadavky na kandidáta

  • SŠ vzdelanie (maturita), ekonomický smer výhodou
  • Zrozumiteľný a príjemný prejav
  • Proklientská orientácia
  • Ústretovosť, komunikatívnosť
  • Schopnosť pracovať pod tlakom
  • Ochota učiť sa nové veci
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Spoľahlivosť, zodpovednosť a precíznosť
  • Časová a pracovná flexibilita
  • Aktívna znalosť práce s PC (MS Office, SAP, strojopis)

Ponúkame

  • Prácu s portfóliom úspešných, lokálne riadených značiek
  • Perspektívu profesionálneho rozvoja
  • Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
  • Prácu v spoločensky zodpovednej firme

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 2941519  Dátum zverejnenia: 22.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.