Kariéra

Od 1. januára 2007 na Slovensku pôsobí pivovarnícka spoločnosť Pivovary Topvar, a.s., ktorá vznikla po zlúčení spoločností Pivovar Šariš, a.s, a Topvar, a.s.

Akciová spoločnosť Pivovary Topvar je členom jednej z najväčších pivovarníckych spoločností na svete SABMiller. Do portfólia spoločnosti patria slovenské značky Šariš, Topvar, Smädný mních, české značky Pilsner Urquell, Velkopopovický Kozel, nealkoholické pivo Birell, Gambrinus, a Master.

Spoločnosť Pivovary Topvar, a.s., spája v sebe samostatnú výrobnú jednotku - pivovar vo Veľkom Šariši a sieť obchodno-distribučných centier na Slovensku. Vedenie spoločnosti má kancelárie v Bratislave. V rámci celého Slovenska zamestnáva firma Pivovary Topvar, a.s. približne 700 zamestnancov.

Obchodný zástupca ON kanál - Košice

Charakteristika pozície:

Do nášho ON Trade tímu v Košiciach hľadáme šikovného kandidáta/kandidátku, ktorého/ktorej úlohou bude budovať a udržiavať korektné vzťahy so zákazníkmi a posilňovať pozíciu našej spoločnosti v regióne.
Miesto výkonu práce: Košice/Veľký Šariš
Termín na zasielanie žiadostí: 31.10.2016

Náplň práce:

• zodpovednosť za predajné výsledky podľa stanovených predajných cieľov (pivný a nepivný sortiment)
• udržiavanie obchodných vzťahov so zverenými zákazníkmi
• vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• príprava zmluvnej dokumentácie
• zabezpečenie objednávok, efektívny merchandizing
• sledovanie skladových zásob, zaistenie plynulosti dodávok tovaru

Požiadavky na kandidáta:

• SŠ vzdelanie
• skúsenosti v oblasti predaja rýchloobrátkového tovaru ( FMCG) sú výhodou
• proklientska orientácia
• výborné komunikačné a negociačné zručnosti
• orientácia na cieľ a profit
• analytické myslenie
• PC znalosti ( MS Office)
• vodičský preukaz sk.B

Ponúkame:

• samostatnú a zodpovednú pozíciu s rozmanitou náplňou práce
• prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja
• široké portfólio zamestnaneckých benefitov

Kontakt:

Pivovary Topvar, a.s., odštepný závod Pivovar Šariš
Ing.

Len pre osoby staršie ako 18 rokov
WWW.PROMILEINFO.SK
ID: 2769267   Dátum zverejnenia: 17.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.