Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Veľký Šariš, okres Prešov
plný úväzok

Vedúci údržby

Účel pozície

Do nášho tímu vo Veľkom Šariši hľadáme potenciálneho kandidáta/kandidátku na pozíciu Vedúci údržby, ktorého/ktorej úlohou bude riadiť plánovanú a operatívnu údržbu stáčania s cieľom komplexne zabezpečiť trvalú prevádzkovú funkčnosť, spôsobilosť, bezpečnosť a efektívnosť technologických zariadení závodu.
Deadline na posielanie žiadostí: 31.10.2016

Náplň práce

  • Viesť, motivovať a rozvíjať tím zložený z mechanikov a elekronikov.
  • Zodpovedať za plánovanie a dodržanie naplánovaných finančných prostriedkov určených na údržbu pridelených výrobných stredísk alebo aj nevýrobných stredísk.
  • Zvyšovať efektivitu procesov, znižovať náklady na údržbu a znižovať prestoje
  • Navrhovať a zabezpečovať proces plánovania a realizáciu údržby v spolupráci s oddelením stáčania
  • Zabezpečovať objednávanie služieb externými dodávateľmi a zodpovedať za realizáciu a prevzatie vykonaných prác
  • Zodpovedať za optimalizáciu skladových zásob v sklade náhradných dielov

Požiadavky na kandidáta

  • VŠ technického smeru ( strojárske, elektrotechnické zameranie)
  • Prax v odbore min. 3 roky (operatívna, preventívna, prediktívna údržba, *RCM, TPM, WCM)
  • Prax vo vedení tímu pracujúceho na zmeny - výhodou
  • Plánovanie v oblasti starostlivosti o technologické celky výroby
  • Prezentačné zručnosti a efektívna komunikácia
  • Projektové riadenie
  • AJ na komunikačnej úrovni
  • Vod.preukaz sk.B

Ponúkame:

  • možnosť ďalej sa rozvíjať a učiť sa nové veci
  • samostatnosť ale aj zodpovednosť pri rozhodovaní
  • priestor pre sebarealizáciu

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 2746881  Dátum zverejnenia: 3.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.