Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Veľký Šariš, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž

Absolventská prax - asistent oddelenia údržby a energetiky

Charakteristika pozície

Profil vhodného kandidáta:
  • je evidovaný minimálne 1 mesiac ako uchádzač o zamestnanie na ÚPSVaR
  • má menej ako 26 rokov (a bude to platiť najbližších 6 mesiacov)
  • počas evidencie na ÚPSVaR sa už nezúčastnil absolventskej praxe
  • nie viac ako pred 2 rokmi skončil štúdium na VŠ
  • nemal pravidelné platené zamestnanie minimálne 6 mesiacov (v rámci týchto 2 rokov)
  • spĺňa horeuvedené požiadavky

Informácie o praxi:
  • príspevok za absolventskú prax vyplácaný ÚPSVaR a odmena za dohodu o pracovnej činnosti vyplácaná zamestnávateľom v max. výške stanovenej podľa zákona
  • začiatok a dĺžka praxe: asap, 6 mesiacov
  • viac informácií o absolventskej praxi dostupných na každom ÚPSVAR

Náplň práce

Hlavné úlohy:
  • podpora Elektronikov údržby
  • spracovanie a evidencia kontrol elektrických spotrebičov
  • monitoring spotrieb energií ( elektrina, voda, plyn)
  • spracovanie a aktualizácia technickej dokumentácie
  • práca s dátami na oddelení údržby a energetiky ( vyhodnocovanie dát - tabuľky, grafy)
  • zadávanie procesných údajov do bussines systému SAP a spracovanie potrebných reportov
  • upgrade a zlepšovanie reportov výroby vo formate excel MS Office

Požiadavky na kandidáta

  • Vysokoškolské vzdelanie - preferovaný technický smer (Elektrotechnika); výrobné, manipulačné systémy;
  • Príprava technických výkresov v aplikácii AutoCAD.
  • Práca s PC (Word, Excel, Powerpoint) ako užívateľ,
  • AJ - výhodou.
  • Komunikatívnosť

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 2152998  Dátum zverejnenia: 23.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.