Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Veľký Šariš, okres Prešov
plný úväzok

Skladník - vodič VZV

Charakteristika pozície

Hľadáme kolegov na trvalý pracovný pomer - doba určitá/sezónne práce (9.3.2015 - 31.08.2015) . Miesto výkonu práce je Veľký Šariš.

• výkon skladových činností – nakládka a vykládka zásobovacích a rozvozových vozidiel, obslužné skladové činnosti

Náplň práce

Hlavné úlohy:
  • monitoruje stav zásob;
  • zabezpečuje fyzickú vykládku a príjem materiálu;
  • zabezpečuje fyzický výdaj materiálu;
  • práca s vysokozdvižným vozíkom;
  • zodpovedá za správne uskladnenie materiálu v súlade so slovenskými normami, protokolmi SAB a internými smernicami.

Požiadavky na kandidáta

  • preukaz vodiča VZV;
  • predchádzajúca skúsenosť s vedením VZV;
  • platný zdravotný preukaz zamestnanca v potravinárstve;
  • dôslednosť, svedomitosť, flexibilita;
  • ochota pracovať na zmeny;
  • skúsenosti spojené so skladovým hospodárstvom sú vítané
  • skúsenosti s prácou v SAP sú výhodou

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 2010733  Dátum zverejnenia: 11.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.