Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Veľký Šariš, okres Prešov
plný úväzok

Vedúci čistiarne odpadových vôd - Veľký Šariš

Charakteristika pozície

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Vedúci čistiarne odpadových vôd - výrobný závod vo Veľkom Šariši.

Náplň práce

  • riadiť proces čistenia odpadových vôd a kvalitu vypúšťaných odpadových vôd do recipientu so zameraním na bezporuchovú prevádzku čistenia odpadových vôd
  • riadiť preventívnu údržbu s maximálne efektívnym využitím pridelených finančných prostriedkov
  • viesť požadovanú aktuálnu evidenciu o množstve a kvalite vôd, ako i o vodných stavbách
  • podieľať sa na plánoch pri zmenách a rekonštrukciách stavieb a prevádzok, ktoré môžu ovplyvniť užívanie vôd a zaobchádzanie s nebezpečnými látkami. Viesť záznamy o výsledkoch kontroly, oznamovať zistené nedostatky manažérovi ŽP a navrhovať opatrenia na odstránenie zistených nedostatkov
  • kontrolovať a zodpovedať za dodržiavanie zásad BOZP a PO a ochrany životného prostredia na pracovisku
  • zodpovednosť za plynulý chod prevádzky ( zmenová prevádzka)
  • vypracovávať a aktualizovať technologickú a technickú dokumentáciu a pracovné postupy v súlade s platnou legislatívou
  • participovať na plánovaní rozpočtu v oblasti nákladov na údržbu strojov, zariadení a investícií v oblasti čistenia odpadových vôd.

Požiadavky na kandidáta

  • VŠ vzdelanie - technický smer ( chémia/vodohospodárstvo/energetika/elektrotechnika/strojárstvo)
  • prax v oblasti kontroly technologického procesu výhodou (prevencia, údžba, rozvoj techonologických zariadení) - výhodou
  • znalosť vodohospodárskej legislatívy výhodou
  • skúsenosti s prevádzkovaním vodného diela ( čističky odpadových vôd) sú výhodou
  • znalosť anglického jazyka výhodou

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 1983760  Dátum zverejnenia: 18.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.