Účtovník

Pivovary Staropramen s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.05.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa majetku:
- účtovanie agendy majetku (zaraďovanie, vyraďovanie, preraďovanie)
- účtovanie odpisov majetku (generovanie odpisov, kontrola na HK)
- riadenie a výkon fyzickej inventúry majetku a zásob(HOPI)
- nastavenie a spracovanie pravidelnej rekonciliácie majetkových účtov, reporty k pohybom v majetku
- správa rizikového majetku

Mzdy
- príprava podkladov ku mzdám (služobné cesty, vreckové, zrážky zo mzdy, doplatky) a ich účtovanie prostredníctvom interných dokladov ,
- odsúhlasenie účtov vzťahy so zamestnancami na hlavnú knihu

Pokladňa a Cestovné príkazy (hmotná zodpovednosť za pokladňu)
- účtovanie pokladničných dokladov (príjmy, výdaje),
- fyzická inventúra pokladne a cenín

Faktúry a interné doklady
- dodávateľské faktúry (prevádzkové), účtovanie PHM
- interné doklady

Skladové operácie a fakturácia odberateľských faktúr
- spracovanie príjemiek na sklad 400
- účtovanie dodávateľských faktúr na sklad 400
- spracovanie odberateľských faktúr sklad 400
- reklamácie – spracovanie reklamácie, vystavenie dobropisu

Bankové výpisy a platobný styk – v rámci zastupiteľnosti hlavného účtovníka
Archivácia dokladov
Spolupráca na ročnej závierke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zameraní na účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Analytické myšlenie, zmysel pre detail, precíznosť a presnosť, loajalita, orientácia na výkon, časová flexibilita , tímový hráč, pracovať pod tlakom

Vítejte na stránkách společnosti Pivovary Staropramen, druhého největšího výrobce piva v České republice a významného tuzemského exportéra. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa.

Pivo nás baví, a proto jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout široké portfolio známých pivních značek, jako jsou celostátní značky Staropramen a Braník. Důležité místo v našem portfoliu zastává i naše silná regionální značka Ostravar. Našim spotřebitelům přinášíme také belgická piva Hoegaarden, Leffe a Stella Artois.

Úspěchů na českém pivním trhu dosahujeme nejen tím, že aktivně rozvíjíme a měníme pivní odvětví nabídkou zajímavých inovací a novinek, ale také díky skvělé týmové spolupráci našich lidí a důrazu na kvalitu ve všem, co děláme! Naše zkušenosti nás stále posouvají dál a využíváme jich při výrobě toho nejlákavějšího piva pro naše zákazníky a spotřebitele.

… a to vše již od roku 1869 ...

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2939887  Dátum zverejnenia: 21.2.2017