Project manager

Pivovary Staropramen s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš rád pivo?
Hledáš různorodou a tvořivou práci.
Jsi samostatný/á.

Pokud ano, přidej se k nám!
Hledáme Project Managera.

Požadavky:
- VŠ vzdělání
- Schopnost tvorby procesu
- Komunikační a organizační schopnosti
- Chuť učit se nové věci
- Pozice vhodná pro absolventy s praxí při studiu

Stručný popis:
Hlavním cílem pozice, je navrhnout a následně i realizovat strategii podpory slovenského businessu v období slučováním s českým businessem (propojení obchodních, finančních, logistických a ostatních procesů v rámci Slovenska a případně i ČR.

• Analýza rozdílů mezi slovenskými a českými procesy.
• Identifikace těch procesů, které dává smysl sloučit s českými.
• Vytvoření nových / update stávajících procesů a následné rozhodnutí zda tyto procesy budou zajišťovány z ČR, nebo případně budou muset být řešeny lokálně v SK.
• Implementace úspěšných projektů z ČR do SK businessu.
• Nastavení a pravidelný monitoring SLA (service level agreement) mezi obchodními a support funkcemi.
• Podpora obchodu (projektová, rutinní).

Pozice bude sjednána na dobu určitou 1 rok s tím, že pak své nabyté zkušenosti můžeš uplatnit v našich dalších odděleních (např. Sales, Trade marketing, apod.).

Nástup: ihned nebo dohodou

Informace o náboru

Pokud tě pozice zaujala, zašli nám svoje strukturované CV.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomie/Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Samostatnost
• Schopnost přesvědčivé argumentace
• Analytické schopnosti
• Komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pivovary Staropramen, druhý největšího výrobce piva v České republice a významný tuzemský exportér. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa.

Pivo nás baví, a proto jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout široké portfolio známých pivních značek, jako jsou celostátní značky Staropramen a Braník. Důležité místo v našem portfoliu zastává i naše silná regionální značka Ostravar, dále pak Vratislav, Měšťan a originální Velvet. Našim spotřebitelům přinášíme také belgická piva Hoegaarden, Leffe a Stella Artois.

Úspěchů na českém pivním trhu dosahujeme nejen tím, že aktivně rozvíjíme a měníme pivní odvětví nabídkou zajímavých inovací a novinek, ale také díky skvělé týmové spolupráci našich lidí a důrazu na kvalitu ve všem, co děláme! Naše zkušenosti nás stále posouvají dál a využíváme jich při výrobě toho nejlákavějšího piva pro naše zákazníky a spotřebitele.

… a to vše již od roku 1869 ...

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2876977  Dátum zverejnenia: 14.3.2017