Linux administrátor podpora vývojového teamu

Pipelinersales Slovakia, spol. s r. o.

Miesto práce
Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
by agreement and skills

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete podporovať náš IT development tím , ktorý vyvíja celosvetovú aplikáciu Pipeliner CRM https://www.pipelinersales.com/, pričom vo Vašej kompetencii budú nasledovné úlohy z oblasti systémovej administrácie a vývoja API:

- konfigurácia a údržba aplikačných serverov (predovšetkým Linux) v AWS cloude
- príprava a zlepšovanie development / testing environmentu
- navrhovanie a implementácia zlepšení live prostredia pre zvýšenie škálovateľnosti a bezpečnosti
- podpora a vývoj nástrojov pre CI (jenkins, Travis, Bamboo ...)
- monitoring a zabezpečenie prevádzky development/ testing a live prostredia
- spolupráca s development teamom počas celého vývojového cyklu
- vývoj a skriptovanie nových funkčností do API s development teamom

V našej firme ponúkame neutíchajúci profesionálny a osobnostný rast.
Budete v každodennom kontakte s najnovšími technológiami.
Vďaka našej flat hierarchickej štruktúre sa Vaše nápady rýchlo dostanú k manažmentu.

Medzi ďalšie benefity patria aj:
Flexibilná pracovná doba
Podiel na firemných akciách
Sladké utorky
Ovocné štvrtky
Možnosť byť členom firemného bežeckého tímu (Pipelinersales Running Team)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ovládanie Open Source technológií:
- LINUX/UNIX administrácia
- IPTables a VPN (openVPN, IPSec)

Osobnostné predpoklady:
-Zodpovedný prístup k práci
-Dobré komunikačné zručnosti a schopnosť pracovať v tíme (komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu na dennej báze)
-Štruktúrovaný, samostatný a pro-aktívny prístup k riešeniu problémov
-Analytické a logické myslenie

Vedomosti a znalosti, ktoré sú pre nás výhodou:
-Skriptovanie v Bash/Python
-Skúsenosti s Ubuntu
-Ovládanie virtualizačných technológií a skúsenosť aspoň s jednou
-Skúsenosti so škálovateľnosťou a geo replikáciou DB enginov
-Skúsenosti s Amazon AWS services (EC2, VPC, Route 53)
-Skúsenosti s Configuration Management Systems (Chef, AWS OpsWorks, Ansible)
-Skúsenosti s HTTP servermi (Apache, Nginx, uWSGI)

Pipelinersales Slovakia, spol s r.o. pre svoju materskú spoločnosť v Rakúsku, Pipeliner CRM GmbH, a pre americkú spoločnosť Pipelinersales Inc. spravuje a vyvíja celosvetovo predávané SaaS cloudové riešenie Pipeliner CRM (https://www.pipelinersales.com/company/about/).

☆ Pipeliner CRM ☆
Pipeliner CRM je softwérový systém (https://www.pipelinersales.com/), ktorý umožňuje obchodným reprezentantom a tímom pochopiť proces predaja a navýšiť počet otvorených obchodov smerom k uzavretiu, s dôrazom na šetrenie času a udržiavanie pôvodného obchodného zámeru. Pipeliner CRM pomocou vizuálneho rozhrania presahuje organizačné funkcie a vytvára tak pracovný nástroj, ktorý sa prispôsobuje organizácii a rastie spolu s ňou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2773387  Dátum zverejnenia: 19.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: by agreement and skills