Frontend Developer

Pipelinersales

Miesto práce
Petržalka, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Záleží od dohody, pre nás je ideálne ASAP .
Ponúkaný plat (brutto)
Bude závisieť aj od Tvojich skúseností, takže jeho výšku prediskutujeme na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme slovenskou pobočkou rakúskej spoločnosti, ktorá má takmer 20-ročnú históriu v oblasti poskytovania softvérových riešení pre zákazníkov po celom svete. Hľadáme posilu do vývojového tímu v Bratislave. Členovia tohto tímu sa podieľajú na vývoji informačného systému, ktorý slúži pre Governance, Risk Management and Compliance a je celosvetovo využívaný vo finančnom sektore.

Tvojou úlohou na pozícii Frontend Developer bude:
• spolupodieľať sa na vývoji softvérového riešenia pre nášho zákazníka, ktorým je nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti informačných a finančných systémov
• vyvíjať kód, ktorý je prepoužiteľný a modulárny
• implementovať zmeny v aplikácii podľa požiadaviek a UX/UI designu
• optimalizovať aplikáciu z pohľadu stability a rýchlosti, nájsť a odstraňovať jej chyby
• denne spolupracovať a komunikovať s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácií riešení

Čo od Teba očakávame:
• IT vzdelanie nie je prioritou, ale musíš mať skúsenosti s Javascript, HTML a CSS
• anglický jazyk nesmie byť tvoj nepriateľ, je nutné ho ovládať aspoň na pokročilej úrovni
• vieš pracovať samostatne a zároveň potrebné informácie zdieľať s tímom
• vieš si udržať stabilnú úroveň iniciatívy a nadšenia, niekedy aj pod záťažou
• zodpovedný prístup a analytické myslenie je samozrejmosťou
• zmysel pre humor je vítaný a ak ho máš, určite nezapadne prachom
• a v neposlednom rade záujem o nové technológie, ochota učiť sa a pracovať na sebe

Poteší nás, ale nie je podmienkou:
• ak budeš mať skúsenosť s Webpack/browserify, React, Flux, Node.js, Backbone alebo s podobným frameworkom

Čo Ti ponúkame:
• zohratý tím 10 chalanov zapálených pre prácu na jedinečnom projekte
• ak si junior, skúsenejší kolegovia Ti pomôžu zdokonaliť sa v programovaní
• ak si senior, radi v tíme uvítame nové nápady a podelíme sa so skúsenosťami
• motivačné platové ohodnotenie, o ktorom sa pobavíme na pohovore
• pri práci budeš mať možnosť využívať anglický jazyk
• neminie Ťa neutíchajúci odborný a osobnostný rast
• môžeš aktívne ovplyvňovať svoju prácu, sme otvorení novým nápadom a nebojíme sa povedať svoj názor
• po zaučení je možné pracovať z domu, nie však stále, ale s čiastočnými obmedzeniami (niekedy je potrebné pracovať na pracovisku alebo byť prítomný na pracovných poradách)
• máš možnosť vybrať si z 2 typov spolupráce, ktorá Ti najviac vyhovuje (živnosť alebo trvalý pracovný pomer)
• flexibilný pracovný čas

Ak Ťa pracovná pozícia zaujala, pošli nám svoje životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku spolu s ukážkou z portfólia (resp. linkou na portfólio) prostredníctvom buttonu v spodnej časti inzerátu.

Ďalšie informácie:
Osobné údaje každého uchádzača o zamestnanie, ktorý nám ich poskytol v rozsahu životopisu, spracúvame na základe Zákonníka práce v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov a budú spracúvané po dobu 6 mesiacov po skončení výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

Python - základy
HTML - pokročilý
JavaScript - pokročilý
CSS - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša materská spoločnosť uptime ITechnologies GmbH bola založená v roku 1990 a je jednou z popredných IT spoločností v Rakúsku. Jej misiou je podpora zákazníkov a partnerov v raste a pri dosahovaní významnej pozície v ich sektore s využitím webových technológií a SaaS riešení.

☆ Pipeliner CRM ☆
Pipeliner CRM je softwérový systém (https://www.pipelinersales.com/), ktorý umožňuje obchodným reprezentantom a tímom pochopiť proces predaja a navýšiť počet otvorených obchodov smerom k uzavretiu, s dôrazom na šetrenie času a udržiavanie pôvodného zámeru. Pipeliner presahuje organizačné funkcie pomocou vizuálneho rozhrania a vytvára tak pracovný nástroj, ktorý sa prispôsobuje organizácii a rastie spolu s ňou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

uptime slovakia, spol. s r.o.
Röntgenova 26
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Jančárová
Tel.: +421 263 81 1716
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2758581   Dátum zverejnenia: 11.11.2016