Android Developer

Pipelinersales Slovakia, spol. s r. o.

Miesto práce
Röntgenova 26, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nový developerský team, ktorý by spolu s nami pracoval na vývoji úplne novej mobilnej verzii, celosvetovo predávanej desktopovej aplikácie "Pipeliner CRM" (www.pipelinersales.com)

Tvojou náplňou práce bude podieľať sa na vývoji mobilnej aplikácie pre platformu Android spolu s ostatnými členmi team-u s možnosťou kombinácie s platformou iOS.

✔ možnosť kombinácie špecializácie s ďalšími technológiami používaných pri vývoji produktu .NET, PHP, Python, Adobe AIR, UML, Amazon cloud
✔ priamy kontakt s pokročilými technológiami (cloud computing, global load balancing, geo replikácia databázy, online/offline databázová synchronizácia)
✔ možnosť zapojiť sa do firemného stimulačného programu formou spoluúčasti na úspechu produktu
✔ flexibilná pracovná doba
✔ možnosť odborného rastu
✔ preferujeme dlhodobú spoluprácu
✔ priateľské a príjemné pracovné prostredie, neformálna atmosféra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúseností s vývojom Android mobilných aplikácií
- skúseností s vývojom iOS mobilných aplikácií je výhodou
- znalosť OOP - objektovo orientovaného programovania
- skúsenosti s návrhom ORM a DB modelu výhodou
- ovládanie design patternov a best practices pre mobilné aplikácie
- ovládanie programovacieho jazyka Java
- skúsenosti s C++ výhodou
- motivácia a chuť podieľať sa na tvorbe novej mobilnej aplikácie
- tímový duch a schopnosť pracovať v tíme

Pipelinersales Slovakia, spol s r.o. pre svoju materskú spoločnosť v Rakúsku, Pipeliner CRM GmbH, a pre americkú spoločnosť Pipelinersales Inc. spravuje a vyvíja celosvetovo predávané SaaS cloudové riešenie Pipeliner CRM (https://www.pipelinersales.com/company/about/).

☆ Pipeliner CRM ☆
Pipeliner CRM je softwérový systém (https://www.pipelinersales.com/), ktorý umožňuje obchodným reprezentantom a tímom pochopiť proces predaja a navýšiť počet otvorených obchodov smerom k uzavretiu, s dôrazom na šetrenie času a udržiavanie pôvodného obchodného zámeru. Pipeliner CRM pomocou vizuálneho rozhrania presahuje organizačné funkcie a vytvára tak pracovný nástroj, ktorý sa prispôsobuje organizácii a rastie spolu s ňou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2380969  Dátum zverejnenia: 8.2.2016