Python Programmer/Developer

Pipelinersales Slovakia, spol. s r. o.

Miesto práce
Petržalka, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Záleží od dohody, pre nás je ideálne ASAP.
Bude závisieť aj od Tvojich skúseností, takže jeho výšku prediskutujeme na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme slovenskou pobočkou rakúskej spoločnosti, ktorá má takmer 20-ročnú históriu v oblasti poskytovania softvérových riešení pre zákazníkov po celom svete. Hľadáme posilu do vývojového tímu v Bratislave. Členovia tohto tímu sa podieľajú na vývoji informačného systému, ktorý slúži pre Governance, Risk Management and Compliance a je celosvetovo využívaný vo finančnom sektore.

Tvojou úlohou na pozícii Python Programmer/Developer bude:
• spolupodielať sa na vývoji softvérového riešenia pre nášho zákazníka, ktorým je nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti informačných a finančných systémov
• programovanie (Python)
• udržiavanie a rozvoj aplikácie
• technická podpora pre Customer Support
• denne spolupracovať a komunikovať s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácií riešení

Čo od Teba očakávame:
• IT vzdelanie nie je prioritou, ale musíš mať skúsenosť s programovaním v Linux/Unix prostredí, ideálne v jazyku Python
• ovládanie SQL a skúsenosti s programovaním komplexných web aplikácií
• anglický jazyk nesmie byť tvoj nepriateľ, je nutné ho ovládať aspoň na pokročilej úrovni
• vieš pracovať samostatne a zároveň potrebné informácie zdieľať s tímom
• vieš si udržať stabilnú úroveň iniciatívy a nadšenia, niekedy aj pod záťažou
• zodpovedný prístup a analytické myslenie je samozrejmosťou
• zmysel pre humor je vítaný a ak ho máš, určite nezapadne prachom
• a v neposlednom rade záujem o nové technológie, ochota učiť sa a pracovať na sebe

Poteší nás, ale nie je podmienkou:
• ak budeš mať skúsenosť s administráciou prostredia

Čo Ti ponúkame:
• zohratý tím 10 chalanov zapálených pre prácu na jedinečnom projekte
• ak si junior, skúsenejší kolegovia Ti pomôžu zdokonaliť sa v programovaní
• ak si senior, radi v tíme uvítame nové nápady a podelíme sa so skúsenosťami
• motivačné platové ohodnotenie, o ktorom sa pobavíme na pohovore
• pri práci budeš mať možnosť využívať anglický jazyk
• neminie Ťa neutíchajúci odborný a osobnostný rast
• môžeš aktívne ovplyvňovať svoju prácu, sme otvorení novým nápadom a nebojíme sa povedať svoj názor
• po zaučení je možné pracovať z domu, nie však stále, ale s čiastočnými obmedzeniami (niekedy je potrebné pracovať na pracovisku alebo byť prítomný na pracovných poradách)
• máš možnosť vybrať si z 2 typov spolupráce, ktorá Ti najviac vyhovuje (živnosť alebo trvalý pracovný pomer)
• flexibilný pracovný čas

Ak Ťa pracovná pozícia zaujala, pošli nám svoje životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku spolu s ukážkou z portfólia (resp. linkou na portfólio) prostredníctvom buttonu v spodnej časti inzerátu.

Ďalšie informácie:
Osobné údaje každého uchádzača o zamestnanie, ktorý nám ich poskytol v rozsahu životopisu, spracúvame na základe Zákonníka práce v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov a budú spracúvané po dobu 6 mesiacov po skončení výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Pokročilý
Python - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Pipelinersales Slovakia, spol s r.o. pre svoju materskú spoločnosť v Rakúsku, Pipeliner CRM GmbH, a pre americkú spoločnosť Pipelinersales Inc. spravuje a vyvíja celosvetovo predávané SaaS cloudové riešenie Pipeliner CRM (https://www.pipelinersales.com/company/about/).

☆ Pipeliner CRM ☆
Pipeliner CRM je softwérový systém (https://www.pipelinersales.com/), ktorý umožňuje obchodným reprezentantom a tímom pochopiť proces predaja a navýšiť počet otvorených obchodov smerom k uzavretiu, s dôrazom na šetrenie času a udržiavanie pôvodného obchodného zámeru. Pipeliner CRM pomocou vizuálneho rozhrania presahuje organizačné funkcie a vytvára tak pracovný nástroj, ktorý sa prispôsobuje organizácii a rastie spolu s ňou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2890812  Dátum zverejnenia: 15.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Bude závisieť aj od Tvojich skúseností, takže jeho výšku prediskutujeme na pracovnom pohovore.