Frontend Developer

Pipelinersales Slovakia, spol. s r. o.

Miesto práce
Petržalka, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme slovenskou pobočkou rakúskej spoločnosti, ktorá má takmer 20-ročnú históriu v oblasti poskytovania softvérových riešení pre zákazníkov po celom svete. Hľadáme posilu do vývojového tímu v Bratislave. Členovia tohto tímu sa podieľajú na vývoji informačného systému, ktorý slúži pre Governance, Risk Management and Compliance a je celosvetovo využívaný vo finančnom sektore.

Tvojou úlohou na pozícii Frontend Developer bude:
› spolupodieľať sa na vývoji softvérového riešenia pre nášho zákazníka, ktorým je nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti informačných a finančných systémov,
› vyvíjať kód, ktorý je prepoužiteľný a modulárny,
› implementovať zmeny v aplikácii podľa požiadaviek a UX/UI designu,
› optimalizovať aplikáciu z pohľadu stability a rýchlosti, nájsť a odstraňovať jej chyby,
› denne spolupracovať a komunikovať s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácií riešení.

Čo od Teba očakávame:
› IT vzdelanie nie je prioritou, ale musíš mať skúsenosti s Javascript, HTML a CSS ,
› anglický jazyk nesmie byť tvoj nepriateľ, je nutné ho ovládať aspoň na mierne pokročilej úrovni,
› vieš pracovať samostatne a zároveň potrebné informácie zdieľať s tímom,
› zodpovedný prístup a analytické myslenie je samozrejmosťou,
› a v neposlednom rade záujem o nové technológie, ochota učiť sa a pracovať na sebe.

Poteší nás, ale nie je podmienkou:
› ak budeš mať skúsenosť s Webpack/browserify, React, Flux, Node.js, Backbone alebo s podobným frameworkom.

V našej firme ponúkame neutíchajúci profesionálny a osobnostný rast v spolupráci s medzinárodným prostredím. Medzi ďalšie benefity patria aj:
✔ flexibilná pracovná doba s možnosťou home-office (po zaučení, nie však stále, ale s čiastočnými obmedzeniami - niekedy je potrebné pracovať na pracovisku alebo byť prítomný na pracovných poradách),
✔ pravidelné firemné team-buildingové akcie a večere,
✔ sladké utorky,
✔ ovocné štvrtky,
✔ možnosť byť členom firemného bežeckého tímu (Pipeliner Running Team),
✔ budeš členom zohratého tímu 10 chalanov zapálených pre prácu na jedinečnom projekte,
✔ ak si junior, skúsenejší kolegovia Ti pomôžu zdokonaliť sa v programovaní,
✔ ak si senior, radi v tíme uvítame nové nápady a podelíme sa so skúsenosťami,
✔ motivačné platové ohodnotenie, o ktorom sa pobavíme na pohovore,
✔ pri práci budeš mať možnosť využívať anglický jazyk,
✔ neminie Ťa neutíchajúci odborný a osobnostný rast,
✔ môžeš aktívne ovplyvňovať svoju prácu, sme otvorení novým nápadom a nebojíme sa povedať svoj názor,
✔ máš možnosť vybrať si z 2 typov spolupráce, ktorá Ti najviac vyhovuje (živnosť alebo trvalý pracovný pomer).

Ak Ťa pracovná pozícia zaujala, pošli nám svoje životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku spolu s ukážkou z portfólia (resp. linkou na portfólio) emailom na nižšie uvedenú adresu.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Python - Základy
HTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Pipelinersales Slovakia, spol s r.o. pre svoju materskú spoločnosť v Rakúsku, Pipeliner CRM GmbH, a pre americkú spoločnosť Pipelinersales Inc. spravuje a vyvíja celosvetovo predávané SaaS cloudové riešenie Pipeliner CRM (https://www.pipelinersales.com/company/about/).

☆ Pipeliner CRM ☆
Pipeliner CRM je softwérový systém (https://www.pipelinersales.com/), ktorý umožňuje obchodným reprezentantom a tímom pochopiť proces predaja a navýšiť počet otvorených obchodov smerom k uzavretiu, s dôrazom na šetrenie času a udržiavanie pôvodného obchodného zámeru. Pipeliner CRM pomocou vizuálneho rozhrania presahuje organizačné funkcie a vytvára tak pracovný nástroj, ktorý sa prispôsobuje organizácii a rastie spolu s ňou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2758581  Dátum zverejnenia: 18.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou podľa skúseností