Servisní technik - region Slovensko / region Východní Morava

Piovan Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem bude provádět servis na stávajících zařízeních zejména na daném území, instalace nových strojů a systémů, a také technická podpora zákazníků. Možné jsou občasné pracovní výjezdy do okolních zemí, nejčastěji Rakouska.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání elektrotechnického směru

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • znalost práce na PC

  • řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat

  • samostatnost a aktivní přístup

  • komunikační dovednosti a orientaci na zákazníka

  • vyhláška 50/78 sb. §6 pro práci na elektrických zařízeních

  • prokazatelné zkušenosti se servisem výrobních strojů a zařízení

Nabízíme:

  • perspektivu a zázemí úspěšné společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

  • nadstandardní platové ohodnocení

  • roční bonusy

  • týden dovolené navíc

  • výjezdy k servisním zásahům přímo z místa bydliště

  • flexibilní pracovní dobu

  • služební automobil střední třídy

  • notebook a mobilní telefon

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis kliknutím na tlačítko odpovědět. Více informací o naší společnosti naleznete na www.piovan.com.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2747324  Dátum zverejnenia: 3.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.