Administratívny pracovník-brigáda

Amundi Czech Republic Asset Management, a.s. - organizačná zložka

Miesto práce
Krížna 50, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie, spracúvanie zmluvnej dokumentácie v internom systéme, spracovanie zmenových formulárov, telefonická i mailová komunikácia s obchodnými partnermi a klientami, scanovanie, archivovanie, príprava meteriálov na školienia...

- práca v mladom malom dynamickom kolektíve
- adekvátne platové ohodnotenie
- rodinné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme mladého dynamického človeka, ideálne študenta vysokej školy (2.ročník). Zakladáme si na dôslednosti a schopnosti zvládať vysoké pracovné tempo. Preferujeme uchádzačov, ktorí sú ochotní a schopní chodiť pravidelne, najlepšie každý pracovný deň.

Skupina Amundi Asset Management (www.amundi.sk) pôsobí v oblasti riadenia podielových fondov, súkromných portfólií a alternatívneho investovania. Pôvod spoločnosti siaha až do roku 1928 a v súčasnosti riadia investičné centrá skupiny v Bostone, Dubline a Londýne aktíva s objemom takmer 225 miliárd Eur. Centrála spoločnosti je v Dubline a celosvetovo zamestnávame viac ako 2000 pracovníkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2778230  Dátum zverejnenia: 21.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri osobnom pohovore