Skladník / Vodič dodávky ( oprávnenie sk. B )

PIMA, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
696 EUR/mesiacodmeny: 0 - 450 EUR mesačne, priemerná čistá mesačná mzda predstavuje 800 - 1000 EUR v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz tovaru dodávkovým vozidlom
- príprava tovaru na vyskladnenie
- príjem/výdaj tovaru
- starostlivosť o vozidlo a o poriadok v sklade

- práca na plný úväzok v stabilnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- výplaty vždy na čas do 10. dňa v mesiaci
- preplatenie periodických školení súvisiacich s vykonávaním práce
- poskytnutie pracovných odevov
- zamestnanecká zľava vo firemnej predajni
- koncoročné odmeny

Informácie o výberovom konaní

Prosím posielajte životopis aj s fotografiou.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor, ostatným uchádzačom vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Hľadáme uchádzača na prácu v mladom kolektíve, v sklade s potravinárskym tovarom. Požadujeme zodpovedný prístup a 100% nasadenie.

Stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti gastronómie pre maloobchod a veľkoobchod na Slovenskom trhu už od roku 2006.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2330386  Dátum zverejnenia: 10.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac