Technical Support (Automation)

Pilz Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 101, 059 21 SVIT, okres Poprad
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu pobočku na Slovensku hľadáme profesionála plne zodpovedného za technickú podporu firmy.
Na uvedenej pozícii budete aktívne podporovať tím SK (event. aj CZ) pobočky po stránke technickej (produkty, služby a komplexné riešenia predovšetkým v oblasti Safety Automation so zameraním na bezpečnosť strojov a zariadení) a koordinovať všetky technické aktivity SK pobočky.
Vaša pracovná činnosť musí mať pozitívny efekt na plnenie pracovných úloh celého tímu a bude priamo ovplyvňovať spokojnosť zákazníkov a tým aj výsledky firmy.
Naprosto nevyhnutným predpokladom je technický background, tzn. vzdelanie a prax (pripadne aspoň dlhodobá prax) v oblasti elektro (slaboprúd) a/alebo ASRTP / MaR!
Výkon práce bude v kancelárii firmy vo Svite. (V prípade veľmi kvalifikovaného uchádzača spĺńajúceho požadované kritériá je možnosť pracovať aj systémom "Home Office".)
Základnou podmienkou je morálna kvalita uchádzača, zodpovednosť a samostatnosť.
Konkrétne budete vykonávať predovšetkým tieto činnosti:
- Návrh optimálneho technického riešenia ku spokojnosti zákazníkov.
- Príprava cenových a technických ponúk. (obvykle priamo v SAP-e)
- Aktívna (telefonická, písomná a osobná) komunikácia so zákazníkmi, renomovanými firmami (najmä End Users a OEM) prakticky zo všetkých oblastí priemyslu s dôrazom na segment Automotive. (očakávame človeka aj s obchodnými schopnosťami)
- Dtto interná komunikácia s kolegami v SR, ČR, SRN a iných krajinách.
- Technické činnosti „On-Site“ (konzultácie, obhliadky, merania, účasť na projektoch, servisné zásahy) priamo u zákazníkov podľa Vašich schopností, zamerania a praxe. Účelom nie je vždy vedieť a vyriešiť všetko na mieste, ale analýza situácie, stanovenie postupu a následná primeraná akcia. Výhodou je skôr univerzálne zameranie a široký rozhľad, než úzka špecializácia.
- Zastupovanie kolegyne na pozícii Sales Support počas jej neprítomnosti. (admistrativa v Sap-e: príjem / výdaj tovaru apod., balenie a expedícia prepravcom vr. manipulácie s produktami.)

Zmysluplná práca v dynamicky rastúcej spoločnosti s vysokým etickým štandardom a pozoruhodnou kultúrou tradičnej rodinnej firmy, podnikajúcej v svojom odbore niekoľko desiatok rokov, ktorá patrí k naprostej svetovej špičke.
Možnosť byť u niečoho nového
Odpovedajúce finančné ohodnotenie
Služobné vozidlo aj pre súkromné použitie
Týždeň dovolenky naviac
Príspevok na penzijné pripoistenie
13. plat
(MT a notebook sú samozrejmosťou.)

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a spľňate v nej uvedené kritériá, prosíme o zaslanie Vášho profesijného životopisu vr. referencií a motivačného listu výhradne elektronickou poštou cez nižšie uvedený odkaz.
Z časových dôvodov môžme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme vopred za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer - elektro / priemyselná automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Morálna bezúhonnosť a etický prístup
AJ na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom (maďarský jazyk výhodou)
Orientácia na výsledok
Systematičnosť, spoľahlivosť, cieľavedomosť
Umenie efektívnej komunikácie
Schopnosť dotiahnúť veci do úspešného konca
Prax na obdobnej pozícii (elektrotechnika, priemyselná automatizácia, technical support) min. 5 rokov je podmienkou!
Obchodný duch ("Everybody sells")
Odborná spôsobilosť v elektrotechnike , znalosť CAD a programovania PLC sú výhodou
Samostatnosť a zároveň schopnosť tímovej práce
Profesionálne príjemné vystupovanie, komunikatívnosť a nekonfliktnosť
Človek s technickým myslením a chuťou stále sa učiť

Medzinárodná spoločnosť, popredný výrobca komponentov v oblasti automatizácie, poskytujúci komplexné riešenia najmä pre bezpečnosť strojov a zariadení.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2161188  Dátum zverejnenia: 29.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou