Logo PILOUS SK s.r.o.

Senior dizajnér priemyselného balenia

PILOUS SK s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 300 EUR/mesiacRočné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Proces dizajnu priemyselného balenia od konceptu po finálnu realizáciu pre nové produkty a riešenia

- Aktívna komunikácia v rámci vývoja priemyselného balenia so zákazníkom (aj AJ)

- Pravidelná analýza trendov v dizajne a technológiách v oblasti balenia a ich aplikácia do praxe

Laptop/mobil/ročný bonus/ vzdelávanie v rámci dizajnu a vývoja balenia

Informácie o výberovom konaní

- Finálna mzda podľa skúseností a referencií uchádzača
- Miesto práce flexibilné: Dubnica n./Váhom, Nové Mesto n./Váhom, Levice (podľa lokácii Pilous SK)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
IronCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Dizajn / konštruktér

Počet rokov praxe

5

Požiadavky:

- Vysokoškolské vzdelanie technické (TUZVO Drevárska fakulta eg.), rspkt. strojárske vzdelanie

- Minimálne 5 rokov skúseností v dizajne, preferované v oblasti priemyselného balenia

- Vynikajúce vizuálne a kreatívne schopnosti

- Profesionálna zručnosť v dizajnérskych softvéroch IronCad (Autocad)

- Schopnosť komunikovať v rámci interného prostredia vývoj/nákup/výroba/dodávatelia/zákazník

- Proaktívny prístup a schopnosť pracovať v rýchlo meniacom sa prostredí.

- Vynikajúce komunikačné schopnosti v anglickom jazyku

Sme významná spoločnosť v odvetví priemyselného balenia s viac ako 30-ročnou históriou. Zaoberáme sa inováciami a udržateľnými riešeniami v oblasti balenia pre široké spektrum priemyselných odvetví. V súčasnosti pôsobíme na trhu Česká republika, Slovensko, Nemecko, Poľsko, Španielsko. Naši top zákazníci sú Škoda, Daimler, ZF...

Kontakt

Kontaktná osoba: Marian Jelínek, MBA
Tel.: +421917997340
E-mail: poslať životopis
ID: 4802939  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac