Projektový koordinátor/ka

Pigagro s.r.o.

Miesto práce
Ipeľský Sokolec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1.050,- EUR/mesačne + (50-150EUR bonus na dochádzanie podľa vzdialenosti a ďalšie výhody)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinácia projektov výstavieb fariem
- Inžiniering
- Komunikácia s enviro-poradenskými firmami
- Administrácia, organizovanie a zosúladenie platných integrovaných povolení zo skutkovým stavom
- Vybavovanie nových integrovaných povolení
- Komunikácia o stave projektov, účasť na meetingoch
- Organizačná a administratívna podpora Manažérky environmentalistiky
- Úzka spolupráca s manažérom stavieb
- Práca na dobu určitú 1r. (do skončenia projektových prác)

• Náročná a zodpovedná práca v prosperujúcej zahraničnej poľnohospodárskej spoločnosti
• Možnosti ďalšieho vzdelávania a rozvoja
• Stravné lístky
• Pitný režim (káva, čaj, minerálka) zdarma
• Vianočné darčekové kupóny (90EUR), vianočná párty, letná párty, zamestnanecký časopis, 1 ošípaná za rok zdarma, darčekové kupóny na letnú dovolenku (60EUR), odmeny za odpracované roky a životné jubileá

V prípade záujmu o prácu nám pošlite svoj životopis. Vybraných kandidátov si pozveme na osobný pohovor. Odpovieme len tým kandidátom, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- predchádzajúce skúsenosti s vybavovaním povolení a/alebo projektovej dokumentácie pre stavby alebo enviromentálne projekty
- znalosť AJ
- VP sk. B a aktívny vodič
- znalosť práce na PC Word, Excel
- komunikatívna osobnosť, tímový hráč s organizačnými schopnosťami a zmyslom pre detail
- odolnosť voči stresu
- možnosť dochádzať do Ipeľského Sokolca

Pigagro je zabehnutá, moderná a profesionálna dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk. SPOLU KŔMIME SLOVENSKO!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3039932  Dátum zverejnenia: 29.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.050,- EUR/mesačne + (50-150EUR bonus na dochádzanie podľa vzdialenosti a ďalšie výhody)