Traktorista

Pigagro s.r.o.

Miesto práce
360, 935 75 Ipeľský Sokolec, Levice
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
cca 600 EUR v čistom/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na poli a na farme s traktorom
- výpomoc v karanténnej maštali s ošípanými (kŕmenie, čistenie)
- pomocné práce na farme, podľa potreby

• Možnosť dlhodobého pracovného pomeru v stabilnej zahraničnej spoločnosti na dobu neurčitú
• Základnú mzdu + odmeny
• Stravné lístky
• Zamestnanecké výhody (zvýhodnený nákup ošípaných, vianočný príspevok na kultúru a relax 60EUR, príspevok na letnú dovolenku 60EUR, letná párty a vianočná večera, dotovaný pobyt na horskej chate, firemný časopis)
• Riadne platíme všetky odvody, nadčasy a príplatky, sme seriózna zahraničná firma!

Vážni záujemcovia, ktorí spĺňajú inzerované podmienky, nech si telefonicky dohodnú stretnutie s Manažérom rastlinnej výroby (p. Peter Bálint, tel. 0908 676 740, pb@pigagro.sk). Ďakujeme! Nástup možný ihneď!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.10.2016 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, T

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vodičský preukaz sk. B, T
- časová flexibilita (možnosť nadčasov a víkendovej práce)
- dobrý zdravotný stav
- preukaz na nakladače výhodou
- zváračský preukaz výhodou
- kurič/pilčík výhodou

Pigagro je zabehnutá dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pigagro, s.r.o.
360
935 75 Ipeľský Sokolec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Radovan Ocsovay
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2730900   Dátum zverejnenia: 20.9.2016