Ošetrovateľ/ka ošípaných (Bruty)

Pigagro s.r.o.

Miesto práce
Farma Bruty, Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
600-650 EUR/mesiac vrátane odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zverený úsek odstavčiat a/alebo výkrmových ošípaných (kŕmenie, čistenie, selekcia, preháňanie, váženie, nakládky, a pod.).

• Náročná a zodpovedná práca na modernej farme
• Možnosť dlhodobého pracovného pomeru v stabilnej spoločnosti
• Práci zodpovedajúcu mzdu 600-650EUR/btto/mesiac po skúšobnej dobe vrátane mesačných odmien
• Nadčasové príplatky, nočné príplatky
• Teplá strava, doplnkové jedlo a pitný režim zdarma
• Vianočné darčekové kupóny 90EUR, vianočná párty, letná párty, bezplatný pitný režim na pracovisku, zamestnanecký časopis, 1 ošípaná/rok zadarmo, darčekové kupóny na letnú dovolenku 60EUR
• V prípade potreby príspevok 50 EUR na dochádzanie (pre zamestnancov z obcí nad 15 km od Brutov)

V prípade záujmu o prácu sa dostavte osobne na farmu Pigagro v Brutoch, prípadne kontaktujte vedúceho farmy - Ervina Koncza tel. 0908 676 716.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Fyzická zdatnosť
• Dobrý zdravotný stav
• Spoľahlivosť a osobná zodpovednosť
• Ochota v prípade potreby pracovať cez víkendy a nadčas (možnosť dochádzať do práce)
• Predchádzajúce skúsenosti s prácou na farme sú výhodou

Pigagro je zabehnutá dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pigagro, s.r.o.
360
935 75 Ipeľský Sokolec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Radovan Ocsovay
E-mail: poslať životopis
ID: 2499903   Dátum zverejnenia: 12.8.2017