Robotník do miešiarne krmív (Ipeľský Sokolec)

Pigagro s.r.o.

Miesto práce
Ipeľský Sokolec 360, okres Levice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
460 EUR/mesiac, príplatky za prácu v noci a nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha šrotovníka a príprava kŕmnych zmesí, 3 zmenná prevádzka (týždeň ranná, týždeň popoludňajšia a týždeň nočná zmena).

- stabilná práca na trvalý pracovný pomer s dobou neurčitou
- príplatky za nočnú prácu a prácu nadčas
- stravné lístky
- 1 ošípaná za rok zdarma
- vianočný darček 90EUR
- príspevok na letnú dovolenku 60EUR
- vianočná večera/letná párty
- káva, čaj, minerálka zadarmo, atď.

Záujemci o prácu hláste sa telefonicky vedúcemu strediska miešiarne krmív p. Tomášovi Frenkovi na tel. číslo 0908 676717. Ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- fyzická zdatnosť a dobrý zdravotný stav
- schopnosť pracovať aj v noci
- zručnosť
- samostatnosť

Pigagro je zabehnutá, moderná a profesionálna dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk. SPOLU KŔMIME SLOVENSKO!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2326772  Dátum zverejnenia: 10.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 460 EUR/mesiac, príplatky za prácu v noci a nadčas