Vodič/ka nákladného vozidla vnútroštátna preprava (s možnosťou ubytovania, 1.100EUR mesačne)

Pigagro s.r.o.

Ipeľský Sokolec (v príp. potreby poskytneme ubytovanie!), okres Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Hrubá mzda 1.100EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výhradne vnútroštátna doprava (najmä juh západného a stredného Slovenska), rozvoz živých zvierat (dobytčák) a/alebo cisternová preprava kŕmnych zmesí, 3-zmenná prevádzka, práca na 5-dní v týždni. Len pre vážnych záujemcov!

Výjazdy a návraty vždy z/do Ipeľského Sokolca, každý deň ste doma! Pracovníkovi z iného regiónu v prípade potreby poskytneme bezplatné ubytovanie.

Plat: 1.100 EUR/mesačne.

Nástup možný ihneď!

• Náročnú a zodpovednú prácu vo vnútroštátnej preprave
• Možnosť dlhodobého pracovného pomeru v stabilnej zahraničnej spoločnosti na dobu neurčitú
• Základnú mzdu + odmeny
• Stravné lístky
• Zamestnanecké výhody (zvýhodnený nákup ošípaných, vianočný príspevok na kultúru a relax 90EUR, príspevok na letnú dovolenku 60EUR, letná párty a vianočná večera, dotovaný pobyt na horskej chate, firemný časopis, možnosť ubytovania)
• Riadne platíme všetky odvody, nadčasy a príplatky, sme seriózna zahraničná firma!
• V prípade potreby ubytovanie v Ipeľskom Sokolci zdarma!
• Poskytujeme pracovné oblečenie + operieme a vyžehlíme za vás!

Vážni záujemcovia, ktorí spĺňajú inzerované podmienky, nech si telefonicky dohodnú stretnutie s Manažérom dopravy (p. Alexander Tóth, tel. 0908 676 713, [email protected]). Ďakujeme! Nástup možný ihneď!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vedenie nákladného vozidla s ťahačom/návesom

- prax s prívesom a/alebo návesom je podmienkou
- karta vodiča
- fyzická zdatnosť a dobrý zdravotný stav
- predchádzajúce pracovné skúsenosti so živými zvieratami sú výhodou (práca na farme/družstve/mäsokombináte/bitúnku a pod.)!

Pigagro je zabehnutá, moderná a profesionálna dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk. SPOLU KŔMIME SLOVENSKO!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1321829  Dátum zverejnenia: 23.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Hrubá mzda 1.100EUR